איזה אלמנט של הורוסקופ אתה?

אין ספק שמיליוני אנשים מתחילים את מסעם כשהם ממהרים לדפדף בעיתונים לראות את ההורוסקופ היומי. אנחנו רוצים שההורוסקופ יגיד לנו שדברים חיוביים יקרו ב -24 השעות הקרובות, כמו איך שמישהו יסתכל עלינו יפה, כמה מהר נהיה עשירים או תאימות האהבה שלנו. לעומת זאת, אנו פחות מעוניינים לבוא עם היקף אימה כמו 'היום הוא לא היום שלך לאהבה, עסקאות עסקיות אינן בכוכבים עבורך היום'.

אבל קודם כל, איזה אלמנט בהורוסקופ אתה? הממ … לא ממש יודע מה זה ההורוסקופ? ובכן, ההורוסקופ הוא מפה אסטרולוגית לאדם או קבוצה ספציפית המתאם כל סימן גלגל המזלות כשהם חוצים את השמש, הירח וכוכבי הלכת ואת מיקומם של כוכבי הלכת באסטרולוגיה. כעת, יסודות האש, כדור הארץ, האוויר והמים מבוססים על הפילוסופיה היוונית העתיקה; הם אבני הבניין של החיים: האדמה המוצקה שעליה אנו ניצבים, המים הזורמים בהם אנו משתמשים כמשאב, האוויר שאנו נושמים והאש המחממת אותנו ומחממת ביצירת משאבים נוספים. יסודות ההורוסקופ משקפים איכות טבע אנושית ומתכתבים גם עם הטארוט: אש = שרביטים; כדור הארץ = מטבעות; אוויר = חרבות; מים = כוסות.

להלן רשימת האלמנטים של סימני השמש, אך אם עדיין אינך יודע, בקש מאמא את יום ההולדת שלך והמשך לקרוא זאת:

1. סימני כדור הארץ

שלט האדמה שלך מבוסס ומציאותי, מבטיח להישאר בעולם האמיתי. כשזה מגיע לידידות, אף אחד לא יציב יותר ממך. בונה אגרות חוב לטווח ארוך, אתה מוכשר בעסקים וטוב בכסף. אתה מוצא סיפוק בלראות תוצאות מוחשיות למאמציך.

סימני כדור הארץ הם: מזל שור, בתולה וגדי.

מזל שור (21 באפריל – 21 במאי): הם חברים נאמנים ונדיבים בעלי יכולת חיבה רבה, אך לעתים רחוקות מתיידדים עם מישהו מחוץ לדרגתם החברתית. כוכב הלכת השולט של מזל שור הוא ונוס; צבע הבחירה הוא ורוד, ואבן הכוכבים שלה היא האמרלד.

בתולה (23 באוגוסט – 23 בספטמבר): הם צריכים לפתור גירוי של בעיות מעשיות ולא רק את השגרה או לעבוד כדי להגדיר מפרטים שאינם דורשים מחשבה. כוכב הלכת השליט של בתולה הוא מרקורי; הצבעים הם ירוק וחום כהה, ואבן הכוכבים שלה היא סרדוניקס.

מזל גדי (22 בדצמבר – 20 בינואר): הם מתכננים בזהירות להגשים את שאיפותיהם; הם חסכוניים ללא רוע, ומסוגלים להשיג תוצאות מצוינות בשל יכולת ההתארגנות שלהם. כוכב הלכת השליט של מזל גדי הוא שבתאי; צבע הבחירה הוא חום, ואבן הכוכבים שלה היא האוניקס השחור.

2. שלטי אש

שלושת אלה הם הסימנים הסקסיים ביותר בהורוסקופ. אתה נלהב ויצירתי, אמיץ וספונטני, בטוח בעצמו ואוהב כיף, אתה נלהב באהבה. סימנים קרירים אחרים עשויים להסתנוור מהלהבה הבהירה שלך.

סימני האש הם: אריה, טלה וקשת.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט): המגנטיות האישית שלהם ואדיבות הנפש המובילה מביאים את מיטב הנאמנות מצד הכפופים. כוכב הלכת השליט של אריה הוא השמש; צבע הבחירה הוא זהב, ואבן הכוכבים שלו היא האודם האדום.

טלה (21 במרץ – 20 באפריל): הארי הוא חלוץ הן במחשבה והן בפעולה, הרפתקני, שאפתן ואימפולסיבי. כוכב הלכת השליט של מזל טלה הוא מאדים; צבע הבחירה הוא אדום, ואבן הכוכבים שלה היא היהלום היקר.

מזל קשת (23 בנובמבר – 21 בדצמבר): טבעם האידיאליסטי החזק יכול גם לסבול מאכזבות רבות מבלי להיפגע. כוכב הלכת השליט של מזל קשת הוא צדק; צבע הבחירה הוא הסגול העשיר, ואבן הכוכבים שלו היא הטופז.

3. שלטי אוויר

שלושת אלה הם הסימנים האינטלקטואליים ביותר של הורוסקופ. הכישורים שלהם הופכים אותם להוגים ופותרי בעיות גדולים.

שלטי אוויר הם: תאומים, מאזניים ודלי.

תאומים (22 במאי – 21 ביוני): מכיוון שהם חסרים את איכות המצפון, הם נוטים להילחם בקרב מפסיד בכל ניסיונות שהם עושים כדי להיות מוסריים. כוכב הלכת השליט של תאומים הוא מרקורי; צבע הבחירה הוא ירוק, ואבן הכוכבים שלו היא האגת.

מאזניים (24 ​​בספטמבר – 23 באוקטובר): ספרנים רגישים ובעלי המתנה הנפשית של הבנת הצרכים הרגשיים של חבריהם ופגישתם באופטימיות מולדת משלהם. כוכב הלכת השליט של מאזניים הוא ונוס; צבע הבחירה הוא בלוז, ואבן הכוכבים שלה היא ספיר.

מזל דלי (21 בינואר – 19 בפברואר): רבים אינטואיטיביים מבחינה פסיכולוגית לעידן הדלי, עידן בו האנושות תחווה התעוררות רוחנית גדולה. כוכב הלכת השליט של מזל דלי הוא אורנוס; צבע הבחירה הוא טורקיז, ואבן הכוכבים שלה היא הטורקיז.

4. שלטי מים

שלושת אלה תמיד נשארים מכוונים לרגשותיהם, המודעים והתת -מודעים, עם רמת אינטואיטיביות הגובלת לפעמים בנפש. מים הם יסודו של המשורר, אשר הם מוכנים לפרש את היקום.

סימני אוויר הם: סרטן, עקרב ודגים.

סרטן (22 ביוני – 22 ביולי): הדמות הסרטן היא הפחות ברורה מבין כל אלה הקשורים לסימנים של גלגל המזלות: היא יכולה לנוע בין ביישנים, משעממים, ביישנים ונסוגים למבריקים והמפורסמים ביותר. כוכב הלכת השולט בסרטן הוא הירח; צבע הבחירה הוא כסף, ואבן הכוכבים שלה היא הפנינה.

עקרב (24 באוקטובר – 22 בנובמבר): הם כמו הר געש; הם יכולים להתפרץ בכל רגע. העקשנות וכוח הרצון שלהם עצומים. כוכב הלכת השליט של עקרב הוא פלוטו; צבע הבחירה הוא אדום כהה עד חום, ואבן הכוכבים שלו היא אופל.

מזל דגים (20 בפברואר – 20 במרץ): הם מודאגים יותר מבעיות של אחרים מאשר משלהם. התכונות הנפשיות והרוחניות שלהם יכולות להוביל אותם לקריירה בכנסייה או כמדיומים ומיסטיקנים. הם גם עדינים מינית. כוכב הלכת השולט בדגים הוא נפטון; צבע הבחירה הוא ירוק ים רך, ואבן הכוכבים שלו היא אבן הירח.


Source by Alma De La Cruz

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments