איזה פירסינג לאברט יתאים לך?

פירסינג לאברט (המכונה גם עמוד לשון) נמצא על פניו של אדם, מתחת לשפה התחתונה אך מעל הסנטר. ישנן צורות של פירסינג לברט שניתן למצוא בתנוחות שונות, למרות שהן נפוצות יותר במרכז הפנים. המונח "לברט" מבוטא לעתים קרובות לא נכון. בניגוד לדעה הרווחת, המונח אינו נגזר מהשפה הצרפתית ולכן יש לבטא את ה-"t". באופן מסורתי, פירסינג הלברט היה ייצוג של מעמדו של אדם בחברה הספציפית שלו. בתרבויות עתיקות למשל, במיוחד האצטקים והמאיה, פירסינג לאברט יכול היה ללבוש רק על ידי הגברים באותה חברה מסוימת כדי להדגיש את העובדה שהם ממקום גבוה יותר במערכת הקסטות.

באופן דומה, בכל פעם שנעשתה מסכה בתוך החברה של האינדיאנים בחוף הצפון-מערבי האמריקאי, נוצרה צורת לאברט ביצירה אם המסכה הזו הייתה ייצוג של מישהו ממעמד גבוה. צורה זו של תכשיטי גוף נועדה לעתים קרובות כביטוי לאישיותו של האדם במדינה זו. בעוד שפירסינג לאברט יכול להחזיק חתך או טבעת, מבחינה אסתטית נראה שרוב האנשים מעדיפים ללבוש חתיך. סיבה נוספת לכך יכולה לנבוע מהעובדה שחתיכי לאברט הם עניין פרקטי יותר וקל יותר להחלפה מאשר טבעות.

עם מגוון החתיכים הקיימים בימינו, על ידי בחירה לענוד חתיך לאברט תינתן לך יותר הזדמנות להיות יצירתי ורב-תכליתי עם תכשיטי הגוף שלך. לאחר שהפירסינג החלים, ניתן להתווכח כי לבישת חתך לאברט היא הנוחה ביותר מכל הפירסינג. זה נובע מהעובדה שלאברט חתיכים יש דיסק שטוח שיושב בנוחות על החניכיים שלך, ולכן לא גורם לך לגירוי. זה גם אומר שחתיכי לאברט מתאימים לשימוש בפירסינג גוף רבים אחרים. הם יהיו אידיאליים לשימוש בפירסינג אוזניים, למשל, מכיוון שהגב השטוח שלהם גורם לכך שהניתים נוטים פחות להיתפס בבגדים או בשיער.

החומרים שניתן להשתמש בהם לייצור חתיכים של לאברט הם טיטניום, טיטניום צבעוני, פלדת אל חלד ומחזיקי פלסטיק. הודות למראה הכמעט בלתי נראה שלהם, ניטים מפלסטיק הם אידיאליים לשימוש במצבים שבהם הייתם מעדיפים שהפירסינג שלכם יהיה דיסקרטי יותר, כמו במהלך שעות העבודה או כשאתם מגיעים לראיון עבודה. בהתאם למיקום על הפנים, סוגים שונים של פירסינג לברט זמינים. בפירסינג לאברט אנכי, למשל, מוט מעוקל בולט מהחלק העליון של השפה התחתונה וממרכז הסנטר העליון. פירסינג הכשת נחש הוא המקום שבו משתמשים בשני חתיכים כדי להידמות לניבים של נחש, הודות למיקומם על הפנים.

באופן דומה, פירסינג נשיכת עכביש נקרא כך בגלל האופן שבו הם מיוצגים על פניו של אדם; הם מורכבים משני חתיכים לאברט הממוקמים זה ליד זה באותו צד של הפנים. הסוג הסופי של פירסינג לאברט, lowbret, ממוקם נמוך ככל האפשר על פניו של אדם. עם המגוון הרחב של ניטי הלברט הזמינים והיכולת לעצב כעת תכשיט גוף משלך, אתה באמת יכול להיות יצירתי. עם חג האהבה בפתח, אתה יכול ללבוש חתיך לב כדי להראות את הצד הרגיש שלך. או אולי תוכל לבחור לשלב את אבן החן האהובה עליך בחתך הלברט שלך.


Source by Peter Grets Simmons

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments