איך אסטרולוגיה יכולה לעזור לפתור את הדאגות שלך

מיקומם של כוכבי לכת וכוכבים בזמן לידתו הוא המהות של האסטרולוגיה, ומגדיר את טבעו של האדם, מאפייניו, מערכות היחסים וכל היבטי החיים, כולל קריירה והצלחה. והיבט משמעותי לא פחות באסטרולוגיה, במיוחד באסטרולוגיה וודית הוא הקארמה של האדם, שהם מעשיו ומעשיו של האדם מהחיים האלה ומחיים קודמים.

באסטרולוגיה וודית, מאמינים שילד נולד כאשר קרניים שמימיות, בצורה של מיקום של כוכבי לכת, נמצאות בהרמוניה מושלמת עם הקארמה שלו. ההורוסקופ של האדם יוצר אפוא דיוקן שמסביר כמה תוצאות עבר ועתיד בלתי ניתנות לשינוי. הקארמה של האדם מהעבר מגדירה כיצד חייו יהיו, והורוסקופ וגלגל המזלות נקראים אם כן לעתים קרובות "קאלה צ'אקרת", שפירושה "גלגל הזמן".

בעזרת האסטרולוגיה הוודית, תוכלו לדעת יותר על אירועים שיתרחשו בחייכם, ולהיות מוכנים מראש על מנת להבטיח שתפיקו את המיטב מזמנים חיוביים, ושלא תפריעו לכם השליליות. בעוד אסטרולוגיה וודית מציגה בפניך תמונת מצב שלמה של חייך, רק על ידי שימוש במפת הלידה שלך, אסטרולוג יכול לעזור לפתור את כל הבעיות איתם מתמודדים יקיריכם בחייהם!

חלק מאינספור תחומי החיים, בהם ניתן לקבל תובנה מעמיקה ומפורטת יותר באמצעות שימוש באסטרולוגיה, כוללים את הקריירה, הזמן הנכון להתקדם בהליך רפואי והזמן הטוב ביותר לפתיחת עסק. זה יכול לכלול היבטים מעודנים עוד יותר של עסק, משהו כמו השקת מוצר. במישור עמוק יותר, אסטרולוגיה יכולה לעזור לאדם להבין את המניעים הבסיסיים מחוויות שעברו בחיים קודמים.

השתמש באסטרולוגיה, ותוכל להבין את הכוח המניע מאחורי החוזקות והחולשות שלך. באופן דומה, מדע יוצא דופן זה יכול לעזור לך למצוא תשובות לשאלות פשוטות בחיים, שבכל זאת יש להן משמעות מרבית, כמו הזמן הנכון לקנות בית, לעבור למקום מגורים או הזמן הטוב ביותר לחפש עבודה חדשה. היבט נוסף באסטרולוגיה שעושה את ההבדל בחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם הוא יחסים בין אישיים. עם אסטרולוגיה, אפשר לזהות עד כמה הוא יסתדר עם שותף, בין אם זה שותף עסקי או שותף לחיים.

על ידי שימוש באסטרולוגיה, אפשר להבין את הדרך הטובה ביותר לגשת למצבים קשים בחיים, שכן אלה עלולים להיגרם על ידי שינויים בתנוחות פלנטריות או מעברים פלנטריים. זה משתרע על כל רמה בחיים, כולל העסקים, היחסים הבינאישיים או הרומנטיים, או החיים בכלל. באותה מטבע, אסטרולוגיה יכולה לעזור לאדם למצוא דרכים להפיק את המיטב מכל מצב נתון בחיים.

בואו נבחן דוגמה שממחישה את הכוח שיש לאסטרולוגיה עלינו. אנחנו נמשכים לבני אדם מסיבות בסיסיות, ואלה יכולות להיות רוחניות. לפעמים אנחנו לומדים שיעורים קשים, אבל על ידי קבלת תובנה על אסטרולוגיה, אנחנו יכולים לזהות שלבן הזוג היה חוב קרמתי כלפיך, והוא החזיר אותו בחן. באותו אופן, האסטרולוגיה מסבירה לך את החוזקות והחולשות של בן הזוג ושל עצמך, כך שתוכל לפעול למען מערכת יחסים בריאה יותר ולצאת מחוזקת יותר עם כל אתגר שיקרה בדרכך.


Source by Naveen Udoshi

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments