איך אתה מודד הצלחה

זה היה בינואר 1962 כשברנסלי פ. וונטוורת' השלישי אמר לאביו שהוא לא הולך להיות רופא: הוא הולך להיות ליצן. בלי להסס ענה אביו, "אז לעולם לא תסתכם בשום דבר. ראה את עצמך ככישלון." זה היה הרגע שבו ברנסלי פ. וונטוורת' השלישי נפל מחסדיו של אביו, שינה את שמו לג'אגלס והפך לליצן. זו הייתה השמחה הגדולה ביותר שלו. זו הייתה התשוקה הגדולה ביותר שלו. והוא מעולם לא הרוויח יותר מ-50 דולר לעבודה.

זה היה אחר צהריים לוהט ביולי וג'אגלס נסע חזרה למלון שלו אחרי שעבד כל היום ביריד מחוזי, כשפנה לא נכון לחניון קרוואנים וראה את תיבת הדואר מכוסה בבלונים – כרטיס הביקור של מסיבת יום הולדת של ילד . הוא ישב שם לרגע, הביט בשעונו, הניד בראשו, נאנח וחייך מאוזן לאוזן כשהחזיר את אפו הגומי וקפץ מהמכונית. הוא ראה ראש אדום קטן מציץ מבעד לווילון הסדין הפורח ואחריו צווחות נוקבות כשהדלת נפתחה וילדים מיהרו לעברו כמו גורים נרגשים שמוצאים אוכל. הוא לעולם לא ישכח את הצליל הזה או את המבט ההמום על פניה של האם כשהיא לחשה תודה והתחילה להאמין שוב. או ההערצה הצרופה על פניו של ילד יום ההולדת כשג'אגלס חתם על הגבס שלו והוא נשבע חגיגית שלעולם לא ישטוף את זרועו שוב כשהוא מחבק את רגלו המפוספסת של ג'אגלס והרגע הזה נטבע בזיכרונו כשהוא לחש תודה והתחיל להאמין שוב.

ג'אגלס לא הפסיק להיות ליצן. יום כן יום לא. זה נשאר החלום שלו ונשאר התשוקה שלו. גם כשהשיער שלו נשר והוא היה חלש מכדי לצפור באף – אפילו ממיטתו, כשהמעריצים הקטנים שנותרו היו צריכים להגיע אליו. זה היה במרץ 1998 כאשר ג'אגלס מת, לבוש באף אדום גדול וחיוך מרוצה. הוא מעולם לא הרוויח יותר מ-50 דולר לעבודה.

איך מודדים הצלחה?


Source by Kelly Swanson

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments