איך לשכנע את ההורים שלך שאתה מוכן לטבעות בטבור

"אבל כל הילדים עושים את זה!" זה לא הטיעון הטוב ביותר להשתמש בו כששואלים את אמא או אבא שלך אם אתה יכול לנקב את הטבור שלך. הצהרה נוספת שאולי תרצה להתרחק ממנה היא, "טבעות טבור הן סקסיות"… במיוחד אם אתה רק בן 12. ההורים שלך לא מוכנים לראות אותך כישות מינית, לא בגיל 12 וגם לא בגיל 32. זה לא רק עניין של גיל. את הילדה הקטנה שלהם ולא משנה בת כמה תהיי תמיד הילדה הקטנה שלהם.

אז מה אתה יכול לעשות כדי לשכנע את ההורים שלך לאשר פירסינג בטן כדי שתוכל להשיג את טבעות הטבור העדכניות והחמות ביותר שיצאו לשוק? לגשת לכל העניין כמבוגר. הפעל על ידם את היתרונות והחסרונות של פירסינג בטבור והראה להם את טבעות הטבור השמרניות ביותר שמתאימות לגילך. הפוך אותם לסנגור שלך ותן להם את העובדות כדי שהם לא ידאגו בשבילך.

הסיכון הגדול ביותר לביצוע פירסינג בבטן הוא הסיכון לזיהום. לא ניתן לעקר רובי פירסינג אלא אם כן יש להם מחטים נשלפות. בגלל זה, נקודת המחקר החשובה ביותר שלך היא למצוא חנות פירסינג מנוסה המשתמשת בציוד נקי. איך מוצאים אותם? שאל את החברים שלך ואז התקשר ישירות לחנות. צמצם את הרשימה שלך לשלוש או חמש האפשרויות הטובות ביותר ולאחר מכן גייס את ההורים שלך לקבל את ההחלטה הסופית.

הצו הבא של העסק הוא להבין את תהליך הניקיון. אם הפירסינג שלך לא נשמר נקי, או אם יש לך תגובה לחומרים המשמשים בטבעות הטבור שאתה בוחר, אתה עלול לקבל זיהום. דע את ההבדל בין החלמה "רגילה" לבין פירסינג נגוע. כדי להקל על ההורים שלך שאתה מוכן לאחריות זו, הפגינו היגיינה מצוינת בכל שאר אזורי הגוף – שיער, פנים, ציפורניים. גם לנקות את החדר שלך לא יכול להזיק! הפוך למלכת הניקיון.

לבסוף, מצא כמה תמונות של נשים שלובשות טבעות טבור שההורים שלך לא מפחדים ממנו. יכולה להיות סטיגמה מוסרית ענקית הקשורה לסוג זה של פירסינג. הרגיעו את דעתם על ידי הצגתם של כמה סלבריטאים יוקרתיים שיש להם טבעות בטבור. כאשר תפנה אליהם עם העובדות, ותוכיח להם שאתה מוכן לאחריות, יהיה לך סיכוי טוב יותר לגרום להם לקנות את הפירסינג. אל תזרוק התקף זעם של בני נוער אם הם עדיין אומרים לא. פשוט תגיד להם, "אני מכבד את ההחלטה שלך, אבל בבקשה, אתה רק תשמור את דעתך על זה ותחשוב על זה לזמן מה."

אם כל השאר נכשל, ייתכן שתצטרך לחכות עד שתגיע לגיל שבו אין צורך בהסכמת הורים. אבל שוב, יש דברים ששווה לחכות להם.


Source by Julie S. Montgomery

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments