אמני קעקועים זוכי פרסים – איך למצוא אותם

קעקועים קיימים במשך שנים לא ידועות ולמרות ששיטות הציור שלהם השתנו מאוד במהלך השנים, הרעיון של ציור קעקועים לא השתנה. ניתן לומר כי קעקוע הוא תוספת של פיגמנט/צבע לחורים שכבר מחוררים בעור. אנשים מציירים קעקועים מסיבות שונות.

אמן הוא אדם העוסק בכל צורה של אמנות יצירתית. מההגדרה הנתונה, אמן קעקועים הוא כל אדם העוסק באמנות היצירתית של ציור קעקועים או כעיסוק או להנאתו. אדם העוסק בציור קעקועים כמלאכה ידוע כמקעקע.

במהלך השנים, בשל הייחודיות והמיוחדות של יצירותיהם, זכו מקעקעים שונים לזכותם בפרסים הן בסצנה המקומית והן בזרה. חלק מאותם אמנים כוללים:

אהרון קין – אהרון קין הוא מקעקע שעבודות האמנות שלו ידועות בקווים העבים והקצוות הקשים שלה. קין גם מתפנק בייצור סטים של ציוד קעקוע בהתאמה אישית. הוא היה מעורב באופן פעיל בקעקועים מאז 1989 ועד היום הוא הוכיח את עצמו כמקעקע מבריק במיוחד. את אהרון קיין אפשר למצוא בקליפורניה

העניין של ריאן דירינגר למזג את שיטוטי האמנות לקעקוע הוא אחד המאפיינים המובהקים שלו. ההשראה שלו מגיעה בעיקר מסגנונות אמנות ועבודתו מושפעת ממנה מאוד. הוא מתעסק בכל עניין של קעקועים, החל מקעקועים של בית ספר ישן, קעקועים חדשים בבית ספר ודיוקנאות ועד קעקועים אומנותיים וכדומה. הוא מאמין שכדי שכל אחד ייקרא אמן קעקועים, האדם צריך להיות אמן קודם. יש לו גישה דומה לכל עיצוב ויצירה שלו.

מייק DeVries- הוא עוד אמן קעקועים מוביל שמוכר היטב בשיטת קלט הצבע שלו לקעקועים. קו העבודה האהוב עליו כולל פורטרטים, בעלי חיים ופיניות. הוא גם חי בציורים באמת. ניתן לומר שהוא שואב השראה מהרצון שלו ליצור תמונות מהחיים האמיתיים באמצעות אמנות הקעקועים שלו.

ג'סי נס מדורג כמקעקע הבכיר בתחומו כאמן קעקוע כיסוי, הוא ידוע גם בקעקועים בצבע מותאמים אישית שהוא טוב בהם. הוא התחיל את דרכו כאמן קעקועים בסוף שנות ה-90 עם הממסד שלו בשם Nuclear Ink Custom Tattoo. ג'סי פועל מצפון לרחוב 72 ו-dodge במרכז העיר דרום אומהה.


Source by John P Jenyo

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments