אסטרולוגיה משפטית – היעלמותה של טוני לי שארפלס

טוני לי שארפלס נהנתה במסיבה בברנדיווין, פנסילבניה כשהחליטה שהגיע הזמן לעזוב. היא נראתה לאחרונה בין 3 ל-3 לפנות בוקר נוסעת במכוניתה. הורוסקופ לאירועים יכול להניב מידע רב על מה שקורה לאנשים בזמן מסוים, אז שלחתי הורוסקופ לשעה 3 לפנות בוקר כדי לברר יותר על היעלמותו של טוני.

לא היה הבדל גדול בין 3 ל-3:30 לפנות בוקר במונחים של ה-Ascendant או שינוי מוקדים חשובים, אז השתמשתי ב-3 לפנות בוקר, מה שנותן אפס מעלות של עליית אריה: מעלות מוקדמות מסמלות מצב חדש שמתפתח. היא עזבה את המסיבה ועכשיו היא בדרך הביתה. למרבה הצער היא אף פעם לא מגיעה ליעדה. בוא נראה מה יש לכוכבי הלכת לומר.

טוני מסומן על ידי השמש במזל בתולה בבית השלישי; היא נכנסת למכונית שלה כדי לנסוע הביתה. המיקום החלש הזה של השמש מראה שלטוני הייתה שליטה מועטה על הנסיבות שבאו לאחר מכן. הבית השלישי מדאיג גם הוא כי הוא מכיל את שליטי בית המוות השמיני, הבית השביעי של האויבים הפתוחים, והבית השישי של חולי ואומללות.

אני מאמין שטוני נפגשה עם משחק פסול במהלך המסע הביתה. השליט של בית המסע השלישי, מרקורי, נמצא בבית הזה ובדיוק עומד ללכת לאחור, ולמנוע ממנה טיול קל. הוא מלווה בשבתאי ב-3; שני כוחות נכנסו לפעולה כדי להכחיש את שלומו של טוני.

שבתאי, מבשר הצרות, מתנגד לאורנוס בבית ה-9, ומראה תאונת דרכים אפשרית או תקלה פתאומית עקב כשל מכני. מכיוון שמעורב אופוזיציה הייתי חושד בתאונה. העדות הטובה ביותר לכך היא ריבוע מפואר בסימנים קרדינליים: כוכב חמה, כוכב המסע, מתנגד לירח טלה בבית ה-9, ואת הציר הזה מרובע מאדים בסרטן בבית האומלל ה-12 האומלל.

השליט של טוני, השמש, שולט גם בה וגם במכונית שלה (בית שני). כל מה שקרה לה היה קשור לתקלה במכונית שלה: או שהיא התקלקלה, והיא נענתה, או שהיא עברה תאונה ונפגשה עם משחק גס של זרים עם כוונות רעות.

בדיקה של מיקומם של הכוכבים הקבועים מאשרת אלימות: בלטריקס, כוכב קבוע מרושע מהטבע של מאדים ושבתאי, מקביל בדיוק לשמש של טוני ולשמיים של התרשים. הכוכב הקבוע המרושע פרוסיון מקביל לירח. שניהם מראים טרגדיה ומשחק גס עבור טוני בשעות שלאחר המסיבה.

בכל ניתוחי האירועים המצערים אני מקווה שאני טועה, והמקרה הזה אינו יוצא מן הכלל. כוכבי הלכת והעמדות שלהם מתארים גורל עצוב, אבל יש לקוות שטוני לי יימצא ואירועי אותו לילה טרגי יובאו בסופו של דבר לאור.

את ההורוסקופ לדיון זה ניתן לראות ב: http://starsleuth.wordpress.com/2009/10/31/forensic-astrology-and-the-missing-toni-lee-sharpless/


Source by B D Salerno

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments