בדיקת התאמת הורוסקופ לאהבה והתאמה לנישואין

תחזיות התאמת הורוסקופ נחשבות לפעמים למדויקות. הם לוכדים את המיקומים המדויקים של כוכבי הלכת והכוכבים, כאשר האדם נולד. הם המידע המשמש אסטרולוגים כדי לחזות הזדמנויות ואירועים בחייו. מימי קדם הייתה מסורת בהודו לבנות טבלה של התינוק שזה עתה נולד, שאליו מתייחסים לאורך כל חייהם. התאמת הורוסקופ מקוונת בחינם נוצרה כדי להחליף את השיטות הישנות יותר. כיום יש מוצרים רכים יקרים זמינים גם בשוק וגם אתרים שונים זמינים באינטרנט שלא רק יכינו את מפת הלידה שלך.

ישנן שיטות שונות להוצאת תחזיות יומיות, למשל, הורוסקופ סימני שמש, הורוסקופ ירח ועוד רבים. נחשב כי המדויק ביותר הוא הורוסקופ סימן הירח ולכן האסטרולוגים נותנים את רוב הריכוז שלהם למזל הירח. אנו בטוחים שאפשר למצוא גורואים לאסטרולוגיה בעולם האינטרנט הזה.

בהתבסס על קבוצות כוכבים של הירח (nakshatras), התאמת הורוסקופ היא שיטה מצוינת שנקראת גונה-מילב. ככל שמתאימות יותר נקודות, הסיכוי לנישואין מתגבר. זה יכול לשמש גם בבדיקת התאמה בין ילד לילדה עם השינוי הקל ביותר.

זה מרכיב מהנה להתאים הורוסקופים לחברים באמצעות משאבים מקוונים, רק כדי לראות כמה זה מתאים לדמיון שלנו. אפשר להשתמש במשאבים כאלה כדי לבדוק מהי מידת התאימות שלהם בין החברים, עמיתיהם לעבודה או הבוס שלהם. אפילו האנשים שלא מאמינים בזה, גם לפעמים נהנים לקבל את התשובות שלהם דרך היבטים כאלה.

הסיכון הגדול ביותר שאדם לוקח בחייו הוא להתחתן. לכן זו החלטה חשובה שכן היא יכולה גם לקלקל את החיים. רצוי שלפני הנישואין יש לבצע בדיקת התאמת הורוסקופ לצורך שביעות רצון. הרבה יותר טוב להשקיע כסף וזמן בבירור התאימות, מאשר לבזבז זמן ואנרגיה בבתי משפט ולמלא את שכר הטרחה הענק של עורך הדין.

בהודו ובסרילנקה, רוב הנישואים הם נישואים מסודרים, ולרוב הם אפילו לא רואים אחד את פניו לפני נישואים, או במילים אחרות עד יום הנישואין הם זרים זה לזה. אז במקרה זה, התאמת הורוסקופ משחקת תפקיד חשוב בחייהם, מכיוון שהיא מראה את התאימות העתידית. מחקר זה ידוע גם בשם בדיקת היתכנות.

כיום, קל יותר לגלות את התאימות מכיוון שכיום ישנם אתרים רבים המספקים תוצאות התאמת הורוסקופ בחינם. מערכת זו הוכחה כתהליך מאוד שימושי ואמין.

הנגישות, התכונות הנפשיות, השליטה המגנטית, המגעים הגופניים, הנטייה הפסיכולוגית, הרמוניה, החיבה, הטמפרמנט, הצאצאים, אנרגיית העצבים או הדופק המצביעים על גורמים פיזיולוגיים ועד לנקודה מסוימת תורשתית, אלמנות, משך חיי נישואין ועוד, נחשבים להורוסקופ. תוֹאֵם. זה יעזור לך לקבל החלטות נכונות עבור חיי הנישואין שלך בעתיד.


Source by Harini Bala

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments