בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת רמה רוחנית. ניתן לחקור את הפוטנציאל של אדם אם כוכבי הלכת הטובים מתחזקים בהורוסקופ.

קריירה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר של אדם. אסטרולוגיה לא רק מדגישה את הנטייה של אדם לתחום מסוים, אלא היא גם עוזרת למצוא את המגזר המתאים של הקריירה או הפרנסה על ידי מעבר ההורוסקופ. זה יכול גם להצביע על איזה מקצוע יביא הצלחה והון עבור היליד. כוכבי לכת חזקים וחיוביים בהורוסקופ מחליטים מהי הפרנסה המתאימה ביותר לאדם בין אם עבודה או עסק. התקופה העיקרית ותת התקופה והמעבר של כוכבי לכת ממלאים גם הם תפקיד חשוב בקביעת העיתוי הטוב של אירוע כזה. ההשפעה המזיקית של כוכבי לכת רעים מאפשרת כעת לאדם להבשיל את הפירות של זמן טוב אפילו. סימן השמש ממלא תפקיד חיוני בגילוי הקריירה המתאימה ליליד. אם אנחנו מדברים על טלה, עלינו לראות את התכונות של מאדים, שהוא אדון הטלה. אם מאדים חזק, קריירה או מקצוע הקשור למאדים יתאימו לו. מאדים מייצג נשק, אש, אנרגיה, צבא, משטרה, מנתחים ומהנדסים. היליד יקבל הזדמנויות רבות בתחומים אלה. כמו חכם:

השמש, אדון מזל אריה, הוא כוכב הסמכות. מנהיגים ופוליטיקאים נמצאו שהשמש שלהם חזקה בהורוסקופ. גם שירותים ממשלתיים נכללים בקטגוריה זו. אם הירח חזק, הקריירה המתאימה תהיה שייכת לסיעוד, לילדים, לנשים, לציבור, לטיולים, בנושא ימי, לייבוא/יצוא וכו'.

מרקורי הוא כוכב התקשורת. זה האדון של שני הסימנים כלומר. מזל תאומים ובתולה. קריירה הקשורה לתקשורת ואינטלקט היא התחום שלה. לילידים כאלה יש חיבה חזקה לתקשורת. תחום עבודה של כתיבה, הוראה, הוצאה לאור, עיתונות, משרות פקידות, רואי חשבון, מחשבים, עיצוב אתרים, עורכים, תחבורה (כל התחומים הללו נוגעים לתקשורת) יתאים להם. יש להם כישורי משא ומתן טובים. לאסטרולוגים טובים יש את מרקורי חזק. יופיטר, אדון קשת ודגים מציין את הקריירה הקשורה למשפטים, כספים, חוקרים, כמרים, איש חינוך וראש דתי.

ונוס נחשבת לסמל היופי, הבידור והמין. באופן טבעי, ליליד עם נוגה חזק תהיה נטייה לאזורים אלה. כמו כן קריירה בתחום האמנות, מותרות, יופי, מוזיקה, תעשיית הבידור, תעשיית המין, המלונות תתאים לו ביותר. שבתאי מייצג זקנה ועבודה קשה. הקריירה שלה כוללת נדל"ן, עבודה, חקלאות, ייצור בתים ומבנים, כרייה ועבודות עמל אחרות.

ראש הדרקונים נחשב לכוכב לכת מסתורי. ראש דרקונים מציין קריירה השייכת לחוקרים, רופאים, תרופות/סמים, ספקולנטים, סוחרי פסולת וכו'. זנב דרקונים מצביע על רוחניות. הקריירה שלה כוללת דת, עניינים סודיים, רעלים, ראש דתי וכו'. יש לקחת עזרה אסטרולוגית גם בבחירת הקריירה הנכונה. תרופות אסטרולוגיות די תומכות.


Source by Brahmdev Kaushik

About admin

Check Also

מניעת נישואין באסטרולוגיה

ברחבי העולם הנישואים ממלאים תפקיד חיוני בכל חברה. בדרך כלל, כולם חושבים איך, מתי ואיפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments