בעיות צאצאים בהורוסקופ של Aishwarya Rai Bachchan – ניתוח אסטרולוגי

הבאצ'נים זעמו על דיווח שפורסם ב"מומבאי מירור" (פרסום של טיימס גרופ) בנוגע לדיווחים על ענייני הצאצאים וכמה מחלות של Aishwarya Rai Bachchan. המשפחה דרשה מההוצאות לאור התנצלות מיידית ואף איימה לתבוע אותם בגין נזקים. המשפחה גם החרימה את הפונקציה "פרסי Filmfare" שמציגה אותה קבוצה מדי שנה.

Bachchans היא משפחה המורכבת מפורסמים רבים. כתבנו על Bachchans וניתחנו את ההיבטים האסטרולוגיים הקשורים אליהם מעת לעת. המאמרים שלנו עליהם כוללים את "זמני ניסיון ל

מכיוון שהפרק הנוכחי קשור לסוגיית הצאצאים של Aishwarya Rai Bachchan, יהיה זה רלוונטי לנתח את ההורוסקופ שלה מזווית הצאצאים שעומדת בבסיס המחלוקת הנוכחית. הדיון על הסיכויים האסטרולוגיים להלן.

Aishwarya Rai Bachchan נולד ב-1 בנובמבר 1973 כאשר בתולה לגנה (עלייה) עלתה. סימן השמש לפי המערכת הוודית הוא מאזניים. לפי המערכת המערבית זה מזל עקרב. סימן הירח הוא מזל קשת. הלידה "נקשטרה" היא "Purva Ashadha 2nd pada".

מיקומי כוכבי הלכת בהורוסקופ הם כדלקמן:-

העולה (Lagna) היא בתולה. אין פלנטה בלגנה.

הבית השני הרס את סאן.

בבית שלישי יש מרקורי רטרוגרדית.

בבית הרביעי יש את נוגה, ירח וראהו.

הבית החמישי השפיל את צדק.

בבית השמיני יש מאדים מדרדר.

בבית העשירי יש שבתאי ו- Ketu רדרוגרדיים.

הבית הרלוונטי לצאצאים הוא הבית החמישי. כוכבי הלכת המוצבים בבית החמישי וכוכבי לכת המשפיעים על הבית החמישי ועל האדון החמישי הם שיקולים חשובים. הבית ה-9 ואדון שלו חשובים גם לבחינת סיכויי הצאצאים.

בהורוסקופ של Aishwarya Rai Bachchan, האדון החמישי שבתאי במקרה רטרוגרדי והוא סובל מהצבתו בציר "Rahu / Ketu". יופיטר התשוש ממוקם בבית החמישי. האדון ה-9 ונוס סובל גם מהצבתו בציר "ראהו / קטו". כאן, ראוי להזכיר מיוחד ש-3 כוכבי לכת, כלומר מרקורי, שבתאי ומאדים הם רטרוגרדיים.

"בריאת פרשרה הורה שסטרא" (מסכת על אסטרולוגיה וודית) מדברת על עיכוב בלידת ילדים בגלל קללות של אנשים רוחניים הנובעים ממעשים של חיים קודמים. עיין בפסוקים 71 עד 78 (פרק 85). הפסוקים מצביעים על כך שניתן לעכב את הלידה אם קללות כאלה של חיים קודמים יימשכו ללא השגחה. מכלול הצירופים המדברים על קללה כזו בהורוסקופ שלה הם "ראהו" המוצבים במזל יופיטר (קשת במקרה שלה), ייסורי האדון ה-5, ייסורי האדון ה-9 ויופיטר התשוש שהוצב בבית ה-5. מכאן, ייסורים בהורוסקופ הנגרמים מהקללה הם הגורם העיקרי לעיכוב בלידה. הקורס היחיד שעומד לרשותה הוא לחפש את חסדו של אלוהים ו"סדגורו" (מאסטרים עולים) על פתרון הבעיות הקרמתיות של חיים קודמים.

בטנת הכסף בהורוסקופ היא הצבתו של סימן מאדים משלו בבית החמישי מירח. עם זאת, מאדים גם במקרה הוא מדרדר ומקבל את הפן של השמש התשושה. גם את מאדים צריך לחזק. נכון לעכשיו, היא מנהלת את ה"דסה" המבצעית של "ראהו / יופיטר" שהחלה עליה מאוגוסט 2009 ותימשך עד ינואר 2012. יופיטר חלש בהורוסקופ שלה אבל הוא מתחזק ב"נאוואמשה". ב"נוואמשה" יופיטר ממוקם במזל טלה. אדון מזל טלה הוא מאדים. אם היא תוכל לנקוט באמצעי תיקון הן למאדים והן לצדק, היא תוכל להרות ותוכל להביא ילד בריא לעולם. מומלץ לה לסגוד ל"Samarth Sadguru Shri Sai Nath of Shirdi" על חיזוק צדק ו"לורד האנומן" על חיזוק מאדים.


Source by Anand Sagar Pathak

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments