בעיות ריפוי קעקועים

ישנן רק כמה בעיות ריפוי אפשריות הקשורות לקעקוע. הראשון המתבקש הוא זיהום. קעקועים יכולים להיות אדומים או מגרים, אך זיהום הוא הפרשה ירוקה או חומה. זיהומים אינם יוצאים מחנויות, בדרך כלל הלקוח נקלע למשהו שאסור היה לו או שפשוט לא דאג לקעקוע. אם אתה רואה קעקוע להידבק, עליך לשאול במה משתמש הלקוח לצורך הטיפול. שפשוף אלכוהול וחמצן רק יחמיר את הזיהום. שפשוף אלכוהול ייבש את העור וגורם לו להחלים יותר וחמצן יאכל את הזיהום ואת העור החדש שצומח בחזרה.

הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות על קעקוע נגוע הוא כל סוג של משחה. המשחה או המשחה יאטמו את הזיהום ויגרמו לו להחמיר בהרבה. במקום זאת, עליך לייבש את הזיהום. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול להגיד ללקוח שלך הוא לשטוף את הקעקוע רק פעמיים -שלוש ביום המודעה במשך יומיים. אם הזיהום משתפר, המשך כך עד שהקעקוע יחלים לחלוטין. אם הזיהום נשאר זהה או מחמיר, עליך להגיד להם ללכת לבית החולים שם הם ישטפו את הפצע ויכניסו אותם לאנטיביוטיקה.

לעולם אל תאבחן זיהום טלפוני. אמור ללקוח שלך שהם חייבים להיכנס כדי שתראה את הקעקוע ממקור ראשון. אם זה כבר התקדם אז אתה צריך להגיד להם לבקר את הרופא שלהם. לרוב זה רק יהיה אדום או כואב למגע ואנשים פשוט מניחים שזה נגוע. כולם אוהבים להיכנס לפאניקה.

תגובות אלרגיות שכיחות בתחום הקעקועים. אם למישהו יש תגובה אלרגית לקעקוע אז ההימור הטוב ביותר הוא שזה לא יהיה הפיגמנט. שוב, גלה במה הם משתמשים לצורך טיפול. רוב הזמן, האשם יהיה תחליב עם בושם בו או מיועד לטיפול קעקוע. סימפטומים של תגובה אלרגית הם בליטות אדומות קטנות סביב הקעקוע, האזור שמסביב לקעקוע יכול להיות בצבע אדום, הקעקוע יהיה כואב מהרגיל, ולפעמים תראה הפרשות בהירות או לבנות.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להגיד להם להפסיק את הטיפול שאחריו הם משתמשים ולשטוף את הקעקוע בסבון אנטיבקטריאלי כדי להרוג את החיידקים כדי שלא יפנה לזיהום. אם זה מתקדם לזיהום, בצע את ההוראות שלמעלה. אין לקעקע על חולי סוכרת אלא אם כן אתה מכיר אותם באופן אישי. חולי סוכרת פתוחים יותר לזיהום בשל חוסר זרימת הדם הקשורים למצב. המשמעות היא שהקעקוע יחלים הרבה יותר לאט בנוסף להיותו סיכון גבוה יותר לזיהום. זכור כי הבריאות של הלקוח שלך חשובה לאין שיעור מתוצאת העבודה. אתה תמיד יכול לגעת בקעקוע אחרי שהוא מרפא. אל תיקח סיכונים.


Source by Alexandra T

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments