דיסקי פירסינג של NoPull גורמים לפירסינג בריא יותר

כאשר מישהו מקבל פירסינג, עדיפותו העיקרית צריכה להיות הטיפול בפירסינג. ישנם מספר מוצרים המסייעים בתהליך הריפוי. בדרך כלל מדובר בתרסיסים, קרמים, נוזלים, סבונים או אפילו מי פה. עם זאת, ישנם מוצרים נוספים המסייעים בתהליך הריפוי. מוצר אחד כזה הוא דיסק פירסינג NoPull.

דיסק NoPull פירסינג הוא דיסק סיליקון. דיסק סיליקון זה מתאים לתכשיטי 12 גרם ובכלל לתכשיטים שהם קטנים כמו 18 גרם. אמנם הדיסק אינו טבעת O, אך ברוב המקרים הדיסק לא ייפול אך ניתן להסירו בקלות על ידי הלובש. אם משתמש צריך, ניתן לשנות את הדיסק כך שיתאים לתכשיטי גוף עד 6 גרם. עוד וההשפעה שיש לדיסק תהיה מינימלית אם קיימת בכלל מכיוון שהדיסק הקטן הוא בגודל 7 מ"מ.

הדבר הגדול על דיסק פירסינג NoPull הוא שייצור המוצר הוא ברמה הגבוהה ביותר. המוצר מיוצר בארצות הברית במקום להיות מוצא לסין או למדינה אחרת שבדרך כלל בסופו של דבר פירושה אפשרות למוצר באיכות נמוכה יותר. לא רק זה, הדיסק מיוצר רק מסיליקון ברמה רפואית. אתה יכול להיות בטוח שהדיסק בטוח לשימוש על כל פירסינג, אפילו פירסינג חדש שהוא השימוש העיקרי בדיסק.

אין ספק, דיסק הפירסינג של NoPull הוא באיכות גבוהה. אבל למה שתרצה להשתמש בו? ובכן, ישנן סיבות רבות. ישנם פירסינגים רבים שניתן להשתמש בהם עבורם. במקור הדיסק נוצר לפירסינג דרך הפה והפירסינג שהשתמשו בחתיכי labret. הרעיון היה לספק משטח רך יותר כך שיוצרו כרית. זה איפשר פחות גירוי וכתוצאה מכך זמני ריפוי מהירים יותר.

ככל שיותר ויותר אנשים התחילו להשתמש ב- NoPull Piercing Disc, הם התחילו להתנסות בו. עד מהרה התגלה כי הדיסק מציע יתרונות עצומים לפירסינג סחוס. לפעמים עם פירסינג סחוס, כמה צלקות כואבות ומכוערות מאוד מתרחשות. בדרך כלל זה גורם לחבטת סחוס. בעבר, לא הייתה באמת דרך טובה להיפטר מהמכה הזו. אולי כרית קטנה תעזור? מסתבר שלא רק שהכרית עוזרת, אלא שהשימוש בסיליקון מסייע בהפחתת הבליטות ואף להיפטר ממנה לחלוטין.

לא רוצים להאמין לזה? יש הרבה ביקורות של לקוחות שצפים. אפילו מחקר משתתף חינם נערך במשך מספר חודשים. התוצאות, כשהן נלבשות צמודות נגד הצלקות, צלקות היפרטרופיות הופחתו מאוד בסחוס שכבר נרפא. דיסק ה- NoPull פירסינג אפילו מומלץ בכמה מהשמות הגדולים ביותר בתעשיית הפירסינג. איליין אנג'ל, מחברת התנ"ך הפירסינג ואחד השמות הגדולים אם לא הגדולים ביותר בתעשייה, ממליצה עליו.

ומכיוון שהדיסק עשוי סיליקון, ניתן לעקר אותו בחיטוי אדים. זהו חובה עבור פירסינג חדש, כך שלא יועברו חיידקים וחיידקים לפירסינג החדש שעלול לגרום לפירסינג. ותקליטור NoPull פירסינג מעוקר מבטיח לך מוצר נקי ובטוח עוד לפני שתתחיל להשתמש בו.

אם אתה נתקל בבעיות עם או שאתה מקבל פירסינג אוראלי חדש, פירסינג באמצעות חתיכת labret או סחוס המנקב אותך, עליך לשקול ברצינות לקבל דיסק NoPull פירסינג.


Source by Sarah Arlington

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments