דע את המאפיינים של חומרי תכשיטי גוף שונים

בעבר הקרוב, פירסינג בגוף צץ כטרנד מוביל בקרב רודפי האופנה ברחבי העולם. לפי האמונה הרווחת, "שינוי של חלקי הגוף ללבוש סוג של תכשיט גוף נותן דחיפה מתנשאת לרמת הביטחון העצמי", עם זאת, ישנם רבים שעדיין מאמינים כי שמירה על הגוף שלהם טבעי היא האופנה הטובה ביותר.

מספר מאלה שמתעסקים בתכשיטי גוף טוענים שפירסינג לא רק מגביר את הסתמכות העצמית, המשיכה והמשיכה שלהם, אלא גם מגביר את החשק המיני שלהם ברמה האישית.

כדי לקבל את השינוי והפיתוי המשמעותיים, רוב האנשים עונדים סוגים שונים של תכשיטי גוף, המורכבים ממתכות וחומרים מגוונים ומגוונים, כמו טיטניום, ביופלסט, זהב, כסף, נירוסטה, ביופלקס וכו'. לכל אחד מהחומרים הללו יש תכונות מיוחדות ויתרונות, כפי שנטען על ידי הפירסר. אבל, הרווח הטוב ביותר של ללכת על שינוי גוף הוא התמרה פתאומית, אשר חוצבת מראה חדש לגמרי. להלן כמה מההטבות הטובות ביותר של חומרי תכשיטים שונים –

פְּלָדָה

נירוסטה היא חומרי התכשיטים המושלמים, שכן היא מבריקה וניתנת לעיצוב בצורה הרצויה. אין תופעות לוואי הנגרמות על ידי תכשיטים עשויים פלדה בחלקי גוף מחוררים. עם זאת, ניתן היה להבחין בגירוד מסוים ואדמומיות כאשר לובשים את הקישוט בפעם הראשונה. אבל, תוצאה זו מופיעה בעיקר בשל הליטוש, המשמש על היצירה.

טִיטָן

תכשיטי הגוף המעוצבים מטיטניום, מתכת הדומה מעט לכסף במרקם, הם בעלי צפיפות נמוכה וחוזק מעולה. היתרון הטוב ביותר של חומר זה הוא בכך שהוא עמיד בפני קורוזיה בטבעו, ואינו מבטיח תופעות לוואי, גירוד ונפיחות באזורי הגוף, בהם הוא נלבש. בעת רכישת תכשיטי טיטניום, עליך לוודא שהם נופלים בדרגות טהור 1 עד 5.

כסף

כסף מבוטא לעתים קרובות כחומר הטוב והאצילי ביותר לקישוט חלקי הגוף המנוקבים. עם זאת, מתכת זו מושלמת עבור כל סוג של תכשיטים בזכות הברק המרהיב, העדינות והמשיכה שלה. החיסרון היחיד של תכשיטי גוף כסף הוא המחירים הנושקים לשמיים, אם כי אי אפשר להתעלם מהמעמד והקסם לעולם במחירים נמוכים. בנוסף, המחירים של תכשיטי כסף בהשוואה לעמידותם ולאטרקציה שלהם זניחים. אנשים מסוימים עשויים גם להרגיש אלרגיים לכסף, בגלל נוכחותם של ניקל וליטוש.

זהב

זהב נמצא גם בקטגוריה של מתכות אצילות, אך כאשר שוקלים אותו עבור תכשיטי פירסינג; אתה צריך לנסות לקנות את החלקים שיש להם לפחות 18 קראט טוהר. יתר על כן, אף פעם לא מומלץ לענוד תכשיטים מלוטשים זהב, שציפוים יתפוגג עם הזמן, ויכול לגרום לכמה עגמומיות וטשטוש; במקום זאת אתה תמיד צריך ללכת על זהב טהור.

כאשר קונים את תכשיטי הגוף עבור עצמך, או עבור יקיריכם, כדאי לקחת בחשבון את ההכרה בחנות התכשיטים.


Source by Luke Harper

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments