האם אסטרולוגיה באמת עובדת?

אם תשאלו מדענים קשוחים, הם יגידו שאסטרולוגיה לא יכולה לעבוד. מצד שני, המאמינים יתנו דעה הפוכה. והאמת היא ששניהם צודקים. למעשה, הכל תלוי בהגדרה של "עבודה". בעיקרון, אסטרולוגיה מתייחסת לאמונה שלכוכבים ולכוכבי הלכת יש השפעה על הסביבה, אישיותו ומצב הרוח של האדם בהתבסס על מועד הלידה של אותו אדם. בואו לגלות יותר.

אולי ראית הורוסקופים שפורסמו בעיתונים. הם ניתנים לפי תאריכי לידה, ועושים תחזיות לגבי חייהם ואישיותם של אנשים. חוץ מזה, הם נותנים להם עצות על סמך מיקומם של הגופים האסטרונומיים.

לפי סקר שנערך על ידי הקרן הלאומית למדע, 41% מהנשאלים היו בדעה שאסטרולוגיה היא סוג של מדעית.

מיקומם של גופים אסטרונומיים

הכיוון והמיקום של השמש ביחס לכדור הארץ יוצרים עונות. אנו יודעים כי התלקחויות שמש יוצרות הפרעות אלקטרומגנטיות על הפלנטה שלנו. תהליך זה עלול לגרום להפסקות ושיבושים בלוויין. חוץ מזה, מיקום הירח יוצר גאות ושפל באוקיינוס.

לדוגמה, אם אתה דייג, מיקום הירח יכול להשפיע על פרנסתך. מצד שני, רוח השמש יוצרת הילה מרתקת. והעובדה הגדולה ביותר היא שאור השמש הוא מקור האנרגיה הגדול ביותר עבור כולנו.

האם הורוסקופים יכולים לגרום לך להרגיש טוב יותר?

התשובה הקצרה היא, כן. העניין הוא שהורוסקופים יכולים לגרום לך להרגיש טוב יותר. זה בין השאר בגלל אפקט הפלצבו, שהוא אפקט פסיכולוגי. בעיקרון, האפקט הזה מתרחש כאשר האמונה בשיטה מוזרה גורמת לך להרגיש טוב יותר.

למעשה, האמונה היא שגורמת לך להרגיש טוב יותר, לא השיטה. לדברי מדענים, אפקט הפלצבו הוכח. לדוגמה, אם אתה נותן טבליות המכילות מים רגילים ל-10 מטופלים ואומר להם שהטבליות יכולות לעזור להם להשתפר הרבה יותר מוקדם, רבים מהמטופלים ישתפרו. זה בגלל אפקט הפלצבו.

התרופה החדשה חייבת לבצע הרבה יותר טוב מאשר אפקט הפלצבו. בניסוי שנערך על ידי מומחים, קבוצת הביקורת כללה חולים שקיבלו אפקט פלצבו. למעשה, זה המנגנון שגורם לאסטרולוגיה לעבוד עבור אנשים.

תמצא הרבה אנשים שמאמינים באסטרולוגיה. הם מרגישים טוב יותר כשהם עוקבים אחר העצות שניתנו בהורוסקופים. הדבר נכון לגבי הרבה טיפולים פסבדו-מדעיים כולל הומאופתיה וריפוי גבישים.

למעשה, אין להוכיח שתרופה חדשה עוזרת לחולים להרגיש טוב יותר. צריכה להיות הוכחה שזה עובד מעבר לאפקט הפלצבו. זה מה שאנחנו צריכים כדי לבנות תיק חזק.

אם תתמידו בטיפול מוכח מדעית, תהיה לכם אמונה שהטיפול יעבוד עבורכם. למשל, כדאי לצאת לטיול במקום לקרוא הורוסקופ בעיתון. אנו יודעים שפעילות גופנית עוזרת לשפר את הבריאות הנפשית והפיזית שלך.

בקיצור, אם אתה עוסק באסטרולוגיה, אנו מציעים לך לקרוא את המאמר הזה שוב ולבדוק את ההבנה שלך לגבי הורוסקופיה. אני מקווה שתמצא מאמר זה מועיל מאוד.


Source by Dhanusuya K

About admin

Check Also

מניעת נישואין באסטרולוגיה

ברחבי העולם הנישואים ממלאים תפקיד חיוני בכל חברה. בדרך כלל, כולם חושבים איך, מתי ואיפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments