האם טבעות טבור ופירסינג בגוף הם זבלים?

אם אתה נער שרוצה לעשות פירור בבטן וההורים שלך לא מבינים, אז אולי שמעתם את ההערה שטבעות טבור הן זבל. אבל עם הפופולריות של פירסינג בגוף ומגוון של בלינג גוף זמין, האם הגיע הזמן שהרעיון המיושן הזה יושם למנוחה?

זו שאלה שנשאלה וענתה על ידי אנשים רבים בכל הגילאים. נראה שיש ויכוח מתמשך לגבי המוסר או הכוונה של אישה שמחליטה לבטא את עצמה באמצעות פירסינג בבטן. סוג טבעות הטבור הזמינות נע בין מאוד קלאסי, לחמוד מאוד, ועד מאוד מרמז. אבל אפשר לראות בזה מאוד סובייקטיבי. אחרי הכל, לא כל אישה זהה – ואני לא חושב שהיינו רוצים את זה כך בכל מקרה.

יש הטוענים שהבחירה לענוד טבעות טבור, לעשות פירסינג באף או לעשות פירסינג מרובים באוזניים היא פשוט הצהרה של סגנון ואינדיבידואליות בדומה לבחירה בין נעילת נעלי טניס או מגפיים עם סוליות עבות. המחנה הזה יטען שיש נזק רב בטבעות טבור כמו שיש בבחירת גופייה ורודה לוהטת לעומת חולצה לבנה שמרנית.

בצד השני של המטבע, טבעות טבור נתפסות כפירסינג מיני שמטרתו היחידה היא למקד את תשומת הלב באחד החלקים החושניים ביותר בגוף האישה, הבטן. בהרחבה, אנשים אלה מאמינים שאם אישה עושה פירסינג בבטן הם עושים זאת רק כדי למשוך עוד בני זוג מיניים.

לאלו שלא רואים שום נזק בטבעות טבור או בפירסינג גוף אחר, הם יטענו שמתנגדים לסוג זה של ביטוי עצמי פשוט מונעים מפחד. אבל זה לא ממש חדש. לכל דור היה ויכוח על מה נחשב "טוב" ו"רע". כזכור, רוקנרול נתפס כ"רע" על ידי דורות העבר, אבל הוא עדיין בריא וחי היום.

אולי העצה הטובה ביותר לאישה צעירה ששוקלת להשיג טבעות טבור מגיעה מהגברת הצעירה הזו, "לא כולם יחשבו אותו הדבר. אם אתה לא מרגיש זבל אז תשכח ממה שכולם אומרים. אתה יודע מי אתה. ..בטא זאת!"


Source by Julie S. Montgomery

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments