האם טבעות טבור מאבדות פופולריות?

השאלה שמתעוררת לא פעם בעולם האופנה היא אם משהו הוא פשוט טרנד, או שהוא להפוך לקלאסיקה? אותה שאלה נשאלת על ידי מי שמתעניין בפירסינג בטבור ולענוד את אחת מטבעות הטבור הרבות שנמצאות באופנה כרגע. אם תבדקו את הבלוגים ואת מאחזי המדיה החברתית כמו פייסבוק וטוויטר, תוכלו למצוא הרבה דיונים בשאלה האם טבעת הבטן כאן כדי להישאר או לא.

כדי לענות על השאלה הזו כנראה שעדיף לקחת צעד אחורה ולהסתכל על שורשי הפירסינג באופן כללי כדי לראות אם הוא הצליח לעמוד במבחן הזמן. ניתן לקרוא על דיווחים בברית הישנה המעידים על כך שחלק מהנשים עברו פירסינג באף. אפשר להסתכל על תמונות שיוצאות מהחורבות העתיקות כדי לראות שהיו פירסינג באף ובאוזניים. ותוכלו למצוא עדויות בתרבויות המזרח לפירסינגים שונים הקשורים לדתות ולמעמד חברתי. אפילו בתרבות המערבית שלנו פירסינג באוזניים הפך למיינסטרים למדי.

למרות שחלקם עדיין מאמינים שטבעות טבור אינן אלא פיתוי של הבשר; נשים צעירות מכל הגילאים ועל רקע תרבותי רבים מאמצות את התכשיטים שהן יכולות לענוד בטבורן. התפיסות של חלקם לעולם לא ישתנו. עם זאת, נשים רבות בוחרות את טבעות הטבור שלהן כסימן לנשיות ולביטחון עצמי שלהן – לא כסימן להרגלים המיניים שלהן.

אופנות רבות מעוצבות המחמיאות לענידה של טבעות טבור. וכמובן, הביקיני כאן כדי להישאר כך שהקיץ הוא זמן אידיאלי להשוויץ בתכשיטי הגוף והשיזוף שלך.

כך גם טבעות טבור מאבדים קצת מהקיטור שלהם? תסתכל בכל מגזין אופנה או צפה במה שהמפורסמים עושים ונראה שהטרנד הזה יימשך. עם כל כך הרבה תכשיטי גוף לבחירה נשים בהחלט ימשיכו לבטא את עצמן ואת הסגנון שלהן עם שימוש בבלינג גוף.


Source by Julie S. Montgomery

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments