האם מתן תכשיטים אישי מדי עבור עמית לעבודה או חבר?

תכשיטים יכולים להיראות כמו המתנה המושלמת לאדם אהוב לכל מספר אירועים, החל מימי הולדת וימי נישואין; ליום האהבה. אבל מה לגבי כמתנה לחברים ולעמיתים לעבודה? האם המתנה של תכשיטים יוצאי דופן בעבודת יד היא אישית מדי? התשובה האמיתית היא שזה תלוי במצב. אם עמית לעבודה מרחבי המשרד שאתה אומר לו שלום במכונת הקפה מקבל קידום, מתן תכשיטים הוא כנראה לא התגובה המתאימה. ברכה מילולית או אפילו כרטיס ברכה יהיו הטובים ביותר.

מה זה מסתכם עד כמה אתה מכיר את האדם. תכשיטים הם פריט אישי, אז אתה רוצה לוודא שאתה מכיר את הטעם והסגנון שלהם לפני שאתה מבצע את הרכישה. כל העניין במתן תכשיטים יוצאי דופן בעבודת יד היא כדי שלאדם יהיה משהו מיוחד להוסיף לאוסף שלו ובתקווה שהוא יענוד אותו לעתים קרובות. לדוגמה, אם אתה לא מכיר מישהו מספיק טוב כדי לדעת שלא אכפת לו מזהב צהוב ואז אתה קונה לו חתיכת זהב צהוב, אז תכשיטים לא היו רעיון טוב למתנה.

אבל אם חברך לעבודה במקרה גם חבר טוב, אז תכשיטים יכולים להיות בחירה מצוינת למתנה. ואותן הנחיות מתאימות גם לחברים. אם החבר הוא יותר מכר, אז כנראה שאתה לא מכיר את הסגנון שלו מספיק טוב כדי לבחור תכשיט יוצא דופן בעבודת יד שהוא יאהב ויענוד. אתה צריך להכיר אותם מספיק טוב כדי לסרוק דרך חבורה של תכשיטים יוצאי דופן בעבודת יד באתר אינטרנט ולומר, "היא לגמרי תלבש את זה" כשאתה רואה את התכשיט הנכון.

חלק מהכרת הסגנון של אדם הוא לשים לב לסוג התכשיטים שהחבר שלך עונד על בסיס יומיומי. אם היא עונדת הרבה תכשיטים צעקניים או שמלות בבגדים עם הרבה חרוזים או פרטים צעקניים, טבעת קוקטייל יפה או שרשרת סינר עשויה להיות בחירה טובה. אם התכשיטים והמלתחה שלה קצת יותר מאופקים, שרשרת דקה או זוג עגילים קטנים יעבדו. הסתכלו גם על הצבעים שהם נוטים ללבוש. אם היא לובשת יותר צבעים ניטרליים וחמים, התרחקי מתכשיטים עם צבעים קרירים. אם היא לובשת הרבה דוגמאות, בחרי תכשיטים יוצאי דופן בעבודת יד עם סוג אחד של אבן חן או משהו עם פנינים או סתם מתכות.

וכמובן, אל תשכחו את המצגת. הכניסו את התכשיט לקופסה יפה, גם אם היא לא הגיעה עם אחת, עטפו אותה והניחו עם כרטיס מתחשב. אין ספק שייגעו בחבר או בחבר שלך לעבודה!


Source by Nielson Mike

About admin

Check Also

משמעות וכוחות של תכשיטי אבן לידה

תכשיטי אבן לידה הם אישיים ביותר ודרך נהדרת לבטא את מי שאתה. תכשיטי אבן לידה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments