האם קעקועים בצוואר מסוכנים?

לרוב האנשים יש קעקועים בצד או בחלק האחורי של הצוואר. האם זה מסוכן? זה לא מסוכן, אלא אם כן, כמובן, אתה הולך למקעקע חסר ניסיון. אם קעקוע על הצוואר היה מסוכן אף מקעקע לא היה מבצע אותם. ה'סכנה' היחידה של קעקוע על הצוואר היא שזה עשוי להיות כואב עבור אנשים מסוימים להתמודד.

לפני שאתה עושה קעקוע, וודא שיש לך סובלנות גבוהה לכאב. אם אתה עושה קעקוע בצוואר, זה עלול לפגוע בך יותר ממה שזה יפגע במישהו אחר. אולי תרצו לדבר ולראיין אמני קעקועים לפני שתחליטו לעשות קעקוע. קח זמן לחשוב על זה כי ברגע שאתה עושה קעקוע אתה לא יכול להסיר אותו עם אלכוהול או מי חמצן.

תוודא שאין לך אלרגיות. אם תעשה זאת, עלולה להיות לך תגובה אלרגית לדיו. דבר עם אמן קעקועים ושאל על הדיו. מה יש בפנים? באיזה מותג דיו מדובר? אמן קעקועים מקצועי יהיה יותר מאשר מוכן לענות על השאלות שלך. אל תרגיש טיפשי בגלל זה הבריאות שלך שחשובה.

ניסיון אישי

אחד הקעקועים שיש לי הוא על העורף שלי. בחרתי לעשות קעקוע פרפר שאולי ישמע קלישאתי לחלק, אבל אהבתי את הקעקוע הספציפי הזה בגלל העיניים. זה קעקוע של פרפר שבטי והעיניים נראות כאילו הן צופים בך. בעיני, זה מסמל מישהו שיש לו את הגב שלי ומשגיח עליי. החוויה הכואבת היחידה של הקעקוע הייתה כאשר המקעקע הסירה את שבלונת הקעקוע לאחר ששמה אותה על צווארי. הסתכלנו על המיקום של הקעקוע במראה וזה נראה כבוי. המקעקע שלי לקח אלכוהול כדי להסיר את הקעקוע מהצוואר שלי. זה עקץ כי היא גילחה את השערות הקטנות מסביב לקו השיער שלי לפני ששמה את השבלונה על הצוואר שלי. למרבה המזל, כשהיא שמה את זה על הצוואר שלי בפעם השנייה, המיקום היה מושלם!

קעקוע בצוואר יכול להיות מסוכן לקריירה שלך. אם אתה עובד בעבודה ארגונית או במקום עבודה שמזעיף פנים לאמנות גוף; ייתכן שהבוסים שלך לא יעריכו את הקעקוע על הצוואר שלך. בדוק עם המעסיק שלך לפני שאתה עושה קעקוע בצוואר. עם זאת, ייתכן שתוכל להתחמק עם קעקוע על העורף שלך אם יש לך שיער ארוך. השיער שלך יכסה את הקעקוע. אם את אישה, לא תוכלי ללבוש את השיער שלך בקוקו או בסגנון אחר שיחשוף את הצוואר שלך. זה משהו שחשוב עליו לפני שאתה עושה קעקוע בצוואר.

אם אתה רוצה לעשות קעקוע על החלק האחורי או בצד של הצוואר שלך, ודא שאתה בטוח לחלוטין לגבי זה. דבר עם אמני קעקועים שונים ובחר אחד שמתאים לך. ודא שהם עובדים בחנות מוכרת ושאל אותם על הציוד, במיוחד המחטים. בחר קעקוע שיש לו משמעות עמוקה עבורך כי לא תוכל להסיר אותו למחרת. עקוב אחר הוראות הטיפול של אמן הקעקועים שלך והקעקוע שלך יחזיק מעמד לכל החיים.


Source by Amandah T. Blackwell

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments