האם קעקועים צולבים מסמלים פחד, סכנה ומוות?

המשמעות האמיתית של קעקועים גולגולת צולבת הובנה לא נכון במשך זמן רב. בהתאם לאופן השימוש בקעקועים הללו, יש להם מגוון רחב של משמעויות סמליות. עיצובי גולגולת הם סמל אוניברסלי ויכולים להיות כל דבר, החל מביטוי דתי, פוליטי או פשוט רק ביטוי אמנותי.

אם אתה רוצה להתבלט אז קעקוע גולגולת הוא עיצוב שאתה צריך ללכת עליו כי הוא מייצג מידה מסוימת של אינדיבידואליות. קעקוע גולגולת אשר מעוטר מאוד עם תערובת מקורית של צבע הם פופולריים בקרב נשים. הקעקועים הצבעוניים הללו נועדו לכבד מישהו שמת ולייצג חגיגה של חייו של אותו אדם. זהו אחד המקרים הבודדים שקעקוע גולגולת נתפס כתמונה חיובית.

לעתים קרובות קעקועים בגולגולת נתפסים כתמונות קעקוע כהות ומאיימות. עבור אנשים רבים תמונות אלה מייצגות פחד, מוות וסכנה, אך לעתים רחוקות אנשים אלה יודעים את המשמעות האמיתית מאחורי הקעקועים הללו. קעקועים אלה לא נועדו במקור לייצג את הדברים השליליים הללו. במקום זאת הם שימשו במקור לייצוג סמל של שינוי. באופן מסורתי קעקוע הגולגולת היה קשור לשינוי גדול, אבל עם הזמן קעקועים אלה שימשו בסופו של דבר כדי להביע את הצד האפל של האדם.

כך או כך, קעקועים גולגולת הפכו פופולריים יותר ויותר ואין יותר פופולרי מאשר עיצוב קעקוע הגולגולת הצלב. קעקועים אלה ידועים גם בשם קעקועים מוצלבים. אלו הם אחד מעיצובי הגולגולת הידועים ביותר ולתמונה שלה יש בדרך כלל דגל שחור כרקע. ניתן לשנות קעקועים אלה כדי להתאים מאפיינים רבים ושונים. קעקועים אחרים של גולגולת צולבת כוללים את הגולגולת הבוערת או הגולגולת עם עצמות מוצלבות ודגל של פיראט.


Source by Terreance Thomas

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments