ההורוסקופ הדרקוני בעבודה בהתייעצות

אנו יודעים שלתרשים הדרקוני יש ממד מיסטי, מאמינים שהוא מייצג את הנשמה שלנו או את העצמי הגבוה שלנו. בעבודה על הנחת יסוד זו, היא מייצגת חלקים מהאיפור שלנו שמרגישים מולדים או מושרשים. נראה שהתרשים הדרקוני מחזק ומסייע לאנרגיות ולצרכים התנהגותיים המוצעים במפת הלידה. זה מדגיש גם אתגרים, אפילו מכשולים המחפשים פתרון שמפנים את מקומם לצמיחה והתפתחות הכרחית במהלך החיים.

התרשים הדרקוני בהתייעצות שופך אור על היכן יש למקד את האנרגיה. הוא מאיר נושאים התפתחותיים בעלי חשיבות רבה, והוא מאשר את 'הפעמונים הגדולים' בהורוסקופ הלידה. אנחנו יכולים להסיק זאת מהר מאוד — תוך 5 או 10 דקות. אם התרשים הדרקוני של לקוח אינו מדבר אליך, אל תשלב אותו בייעוץ שלך. אם כן, זה יביא תובנות חשובות לדיון.

יש בעצם 3 תחומים עיקריים להתמקד בהם:

1. לזכור שכוכבי לכת ונקודות דרקוניות נוטים להרגיש מהותיים או טבעיים, אנו יכולים למזג את האנרגיות של השמש המולדת עם השמש הדרקונית, את הצורך השלטוני של הירח המולד עם הירח הדרקוני, והקרנת הזהות של הירח. עולה עם העולה הדרקונית. הלידה והדרקוני עובדים יחד.

לדוגמה, ללקוח שלנו יש שמש דרקונית בתולה עם שמש לידה במזל דלי. אנו יכולים לומר ללקוח שלנו, "ההורוסקופ מצביע על כך שהאנרגיות פועלות באופן מהותי על מנת לחדד ולהבחין, ומתארות אינטלקטואליות עם אחרים באופן מלא תובנה שכנראה מרגיש לך טבעי למדי."

ירח דרקוני במזל גדי עם ירח לידה במזל תאומים: "יש צורך מרכזי להיות בהיר, חכם ושנון, ובו בזמן, ביצוע דברים כנראה מרגיש לך טבע שני."

עולה קשת דרקונית עם עולה שור לידה: "ההורוסקופ מרמז שהזהות שלך מרגישה בנוח לגשת לעולם בצורה אסרטיבית ובו זמנית לחפש לבנות משהו בעל ערך."

אנו יכולים לקחת ניתוח נוסף לתוך הצרכים ההתנהגותיים של כל כוכב לכת פנימי: איך צריך לחשוב (מרקורי), להתרועע (ונוס) וליישם אנרגיה (מאדים). כל שעליך לעשות הוא לשלב שני צרכים יחד ולהבין שהכוכב הדרקוני מרגיש מולד לאדם.

2. הניחו את התרשים הדרקוני על הגלגל החיצוני, את הלידה על הפנימי. כוכבי לכת דרקוניים יחד עם זוויות לידה או מנוגדות הם כוחות דומיננטיים שיהיו ברורים מאוד בחיי הלקוח שלך.

אני מציע שתי דוגמאות לאנשים שאני מכיר היטב. נקבה מראה חלקי שבתאי דרקוני בצמוד לעקרב העקרב המולד שלה. זה מרמז על הרושם הראשוני שהיא משדרת מובנה ומבוקר בצורה הדוקה; צורך לשלוט בסביבתה ובאלה שבתוכה. יכולה להיות התעקשות להיות ה'רשות', להיות צודקת, ולעולם לא להוריד כף רגל לא נכונה. למה זה? האם שבתאי הדרקוני מהדהד חששות בהורוסקופ הלידה הקשורים לאב? נטאל שבתאי שולט בהלך הרוח השלישי. הוא זוויתי על ה-IC, ומקבל ריבוע מנפטון. איננו יכולים להכחיש את חשיבותו של שבתאי כשהוא זועק לתשומת לב בלידה ובסינסטריה עם הדרקוני!

מרקורי דרקונית נוספת במזל אריה היא בצמוד לגן עדן הלידה שלה. אנו מרגישים את האגו והגאווה שלה בהבעת האינטליגנציה שלה. בלידה, מרקורי במזל קשת הוא נודד ושולט בבית ה-11. זה מצביע על כך שדרכים יהירות של חשיבה וצורך להוכיח את מה שהיא יודעת הן התנהגויות המפצות יתר על המידה על חששות חביבות. אנחנו צריכים לדבר איתה על מערכת היחסים שלה עם אביה, איך זה השפיע על הלך הרוח שלה והשפיע על האופן שבו היא מתקשרת עם אחרים.

לזכר הומוסקסואל יש את מרקורי לידתי בצמוד לונוס בדגים בבית 8. בסינסטריה, מרקורי-ונוס הדרקונית נמצאת בין צאצא הלידה! אילוץ האידיאליזם בלידה הופך כעת להצהרה מרכזית, המוקרנת בפומבי לעיני כל. האם זה מאיר את חשיבות הפרופיל המיני והיחסים האישיים שלו? מפני מה מגן האידיאליזם? למה זה מוציא הצהרה כל כך נועזת?

פלוטו הדרקוני ואוראנוס מחוברים הדוקים לעולה אריה המולד שלו. מדוע הצורך להיות אינדיבידואלי ביותר, להיות ייחודי ושונה משאר העולם ולנהל אורח חיים לא שגרתי? למה הוא צריך להיות מרכז תשומת הלב (מהדהד את הירח המולד שלו במזל טלה) אבל בו זמנית צריך להתחבא מאינטימיות ולא לתת לאחרים להיכנס? נטאל אורנוס שולט בבית 7. נטאל פלוטו שולט ב-4 ומפנה את תשומת הלב שלנו לנפטון הלידה ב-4 (מרגיש כמו הכבשה השחורה של המשפחה) השולט בפרופיל המיני ה-8! עלינו לשאול על חיי הבית המוקדמים ועל השפעתו של הורה. איך זה יצר הגנה על אידיאליזם סביב מיניות ומערכות יחסים של אחד על אחד?

3. עם התרשים הדרקוני על הגלגל החיצוני והלידה בחלק הפנימי, חפש כוכבי לכת דרקוניים צמודים או מנוגדים לכוכבי לכת. הם ללא ספק יציגו הצהרות חזקות, ויצביעו על תחומי חיים הדורשים תשומת לב.

איש הרדיו הווארד סטרן (נולד ב-12 בינואר 1954 בשעה 13:10 בניו יורק, ניו יורק; Ascendant 00 Gemini 57) מציג צירוף מרובע לידתי במזל גדי בבית 9 (North Node-Sun-Venus-Mercury). בסינסטריה, מאדים הדרקוני ושבתאי במזל גדי מצמידים את הסטליון הלידה הזה. מאדים דרקוני גם מתנגד בדיוק לאורנוס הלידה בבית השלישי!

אנו יכולים להרגיש את הרצון הבלתי ניתן לניתוק, ואת הכוח הניהולי האסטרטגי (מאדים עם שבתאי); אנרגיות אימפולסיביות נועזות, המתקשר/שדרן הסדרתי, צריך לגרום לדברים לקרות בדרך שלו (מאדים עם אורנוס)…ו"מוציא הצהרות חזקות ורגשיות" (מרס דרקוני=מרקורי/ונוס הלידה)! כל זה פועל כדי לגרום לדברים לקרות באמצעות ענייני בית 3/9. על ידי שאילת שאלות פתוחות יצירתיות של שטרן, נוכל לוודא אם זה מציב אתגרים או מציע סיוע לצמיחתו ולהתפתחותו.

למנחה תוכנית השיחות ג'וני קרסון (נולד ב-23 באוקטובר 1925 ב-7:15 בבוקר CST בקורנינג, IA; Ascendant 5 Scorpio 46) יש לו ונוס דרקוני במזל אריה בדיוק בצמוד ל-Midheaven שלו. כיאה כינויו של קרסון היה "מלך הטלוויזיה בשעות הלילה המאוחרות".

במפת הלידה של קרסון, ונוס יושבת בבית השני, ושולטת במערכת היחסים במקום השביעי. חייו הרומנטיים הסוערים כללו ארבעה נישואים ושני גירושים מתוקשרים. קרסון התבדח לעתים קרובות על תשלומי המזונות שלו: "המפיק שלי באמת נתן לי משהו שהייתי צריך לחג המולד. הוא נתן לי שובר מתנה למשרדי עורכי הדין של ג'ייקובי ומאירס".

עם הדרקוני על הגלגל החיצוני, ריבוע ה-t של קרסון עם מאדים מרובע לתוך האופוזיציה בין פלוטו לצדק-ירח 'נכנס' ישר ליישור מדויק עם נוגה הלידה — יוצר ריבוע גדול אחד רציני המצביע על חוסר החלטיות ואנרגיות מתוסכלות בצלב. -מטרות!

בואו נחשוב דרך התצורה הזו: מאדים הדרקוני התנגד לונוס הלידה (יותר תשוקה מובילה לבחירות לא נבונות במערכות יחסים); ונוס מרובעת פלוטו דרקונית (קיצוניות בהבעה רגשית; בזבוז רגשות, געגוע יתר, סבל יתר); יופיטר-ירח ריבוע דרקוני ונוס (פינוקים עצמיים, זקוקים לנוחות/פינוק; מרגישים רגישים במיוחד, חסרי ביטחון לגבי הפופולריות של האדם).

הנקודה היא: ונוס הדרקוני בחזית ובמרכז גן עדן הלידה מפנה תשומת לב לכל הדברים הארכיטיפיים לנוגה כמו אהבה ורומנטיקה. מערכות יחסים אולי הציבו אתגרים לקרסון, אבל גם שיעורי חיים שהיו כנראה הכרחיים לצמיחתו ולהתפתחותו במהלך חייו.

התרשים הדרקוני מציע לאסטרולוג כלי נוקב לחילוץ נושאים חשובים המאתגרים ומחזקים את הצמיחה. זה תלוי באסטרולוג ליצור את הקשרים היצירתיים ולנסח שאלות פתוחות חזקות שיפנו מקום לדיון עשיר והבנה מעמיקה יותר של מה הלקוח שלנו כאן לחפש, לעבוד עליו וללמוד ממנו במהלך החיים האלה.


Source by Lauren Delsack

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments