ההורוסקופ שלך מספר על סיכויי הנישואין שלך – תחזיות אסטרולוגיה

אנשים מזכירים לעתים קרובות את האמירה שנישואים נעשים בגן עדן. כפי שאלוהים קבע מראש את גורלו של כל גוף, אדם יתחתן עם האדם שנקבע מראש בזמן שנקבע מראש. כשהילד או הילדה גדלים ומגיעים לגיל הנישואין הוריהם נלחצים לגבי נישואי בנם או בתם. גם הילדה או הילד הופכים לחשוש משערים על נישואיהם.

תפקיד המקום והכיוון בנישואין:

לעיתים ההורים של הילדה נתקלים בבעיות באיתור חתן מתאים לבתם. במקרים כאלה זיהוי המקום וכיוון הנישואין עשוי להקל בהרבה על המצוד אחר החתן.

אם בקונדלי של בן מזל עקרב, מזל דלי או מזל שור נמצאים בבית 7 שהוא בית הנישואין אז בן זוגו לחיים עשוי להיות תושב מקום במרחק של 70-75 ק"מ מהוריו 'בית.

אם דגים, קשת, בתולה או מזל תאומים ממוקמים בבית השביעי אז בן הזוג לחיים עשוי לגור במקום במרחק של כ-120 ק"מ מבית הוריו.

אם גדי, מאזניים, סרטן או טלה נמצאים בבית השביעי, אפשר למצוא את בן הזוג לחיים המתגורר במרחק של 200 ק"מ מבית הוריו.

הכיוון של כוכב הלכת החזק ביותר בבית 7 מציין את הכיוון שבו האדם עומד להתחתן. אם אף כוכב לא נמצא בבית 7, הנישואים יתקיימו בכיוון של כוכב הלכת שההיבט שלו הכי חזק בבית הזה. אם אף כוכב לכת לא מתייחס ל-7, הבית השביעי של ה-Navamsha kundli עשוי להילקח בחשבון לצורך חיזוי.

על שותף לחיים:

כפי שנאמר על ידי האסטרולוגיה ההודית, אדם ימצא בן זוג לחיים, תלוי אם האדון העולה או הבית השביעי מרומם או תשוש. בן הזוג יהיה מהמזל החזק, המזל הקבוע ומזל הירח בנוואמש החמישי והתשיעי.

מצבו הכלכלי של השותף לחיים:

אם אדון בית שביעי מפנים את בית העושר או אדון העושר מפנים את הבית השביעי, מצוין שהשותף לחיים יהיה אדם עשיר. אם אדון הבית השביעי ממוקם בבית הרביעי, החמישי, התשיעי והעשירי בקונדלי של אדם, הוא או היא מוקמו להתחתן במשפחה עשירה.

אם אדון הבית השביעי נמצא בשיתוף עם אדון הבית השני, אדון הרווחים, אדון הבית הרביעי או עם אדון הקארמה בבית הראשון, הרביעי, השביעי או העשירי, ניתן להניח שהנישואין יהיו. להתקיים במשפחה אמידה.

מקצוע השותף לחיים:

אם בקונדלי של יחיד אדון הבית הרביעי נמצא בבית הרביעי או העשירי, משתמע ששותפו לחיים יהיה בשירות. אם אדון הבית הרביעי נמצא בשיתוף עם אדון בית קנדרה, השותף יהיה איש עסקים.

אם אדון הבית השביעי ממוקם בבית השני, החמישי, התשיעי, העשירי או האחד עשר או אם אדון הבית השביעי הוא ירח, מרקורי או ונוס, בן הזוג לחיים אמור להיות יזם. אם שמש, שבתאי או מאדים הוא אדון הבית השביעי ונוואמשה יש בו כוכב או כוכב משלו, בן הזוג לחיים של האדם יהיה בעל מקצוע מובהק.

אם כוכב הלכת זכרי כמו ראהו וקטו ממוקם בבית השביעי או שאדון הבית השביעי ימוקם בבית השישי, השמיני או השנים עשר יחד עם נוואמשה חלש, בן זוגו לחיים יעשה עבודה רגילה.


Source by Apoorve N Saxena

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments