ההורוסקופ של ברק אובמה מנותח על סמך עקרונות אסטרולוגיה של KP (אסטרולוגיה וודית מתקדמת)

במאמר זה אכסה את הייחודיות של KP Astrology ואת ההורוסקופ של ברק אובמה. קודם כל אתן תקציר על אסטרולוגיה של KP ולאחר מכן אדון בהורוסקופ של אובמה בהתאם לאסטרולוגיה של KP. אסטרולוגיה של KP הונחה על ידי האסטרולוג המפורסם פרופ' KS קרישנמורטי מהודו בסביבות אמצע שנות החמישים. קרישנמורטי פאדהטי או KP לקח את מיטב האסטרולוגיה הוודית והאסטרולוגיה המערבית כדי להפיק סגנון ייחודי של פרשנות הורוסקופ. בניגוד לאסטרולוגיה וודית מסורתית שנותנת חשיבות לבתים KP נותן חשיבות לנקשטרות או לקבוצות כוכבים. נקשתראס זהים לאסטרולוגיה הוודית אך חשיבות רבה יותר ניתנת לה. מעל הכל הגיע KSK עם תגלית ייחודית של "תת" שאינה אלא חלוקת המשנה של nakshatras. לפי KSK כוכב לכת הוא טוב או רע תלוי באילו נקשטרות הוא ממוקם ביחס לעולה של האדם ויותר מכך אילו "תַת" של אותה נקשתרה הוא ממוקם.

באסטרולוגיה וודית גלגל המזלות מחולק ל 27 נקשתרות או קבוצות כוכבים שמכסות כל אחת 13 מעלות 20 דקות. לכל אחד מהנקשטרות הללו יש אדונים משלהם. כל אחד מ-7 כוכבי הלכת כולל 2 צמתים (rahu ו-ketu) הם האדונים של 3 nakshatras בסך הכל. למשל אשוויני, מגה ומולה נשלטות על ידי קטו. KSK חילקה את הנקשטרות הללו ל-9 חלקים לא שווים (נשלטים על ידי 7 כוכבי לכת ו-2 תת) הידועים בשם "subs". מחלקת ה תַת מבוסס על מערכת Vimshottari Dasa ואחריה אסטרולוגים וודיים. עכשיו לשפוט אם כוכב לכת הוא חיובי או לא חיובי מבוסס על המיקום של כוכב לכת באזור מסוים (דרגה, דקה) של גלגל המזלות ביחס לתרשים הנדון. עכשיו לאתר דוגמה על פי האסטרולוגיה הוודית המסורתית יופיטר אמור לתת תוצאה חיובית אם הוא ממוקם בסרטן (שם הוא מתנשא) אבל לפי מערכת KP הוא יכול להיות מזדי גם אם הוא תופס קבוצת כוכבים לא חיובית ו"תַת"עד כדי כך צדק יכול להיות מועיל גם כשהוא ממוקם במזל גדי (שם הוא נהיה חלש) עכשיו השאלה הבאה היא איך לקבוע אם כוכב לכת הוא חיובי או לא. עוד ממצא ייחודי של KSK היה חלוקה לא שוויונית של בתים מבוססי בתים. על מערכת פלסידוס ובמערכת זו בית שמתחיל בו נפלה החוד נחשב לאדון הבית (בהווה). זה בהחלט יכול להיות מוסבר תוך ציון דוגמה.

ניקח את הדוגמה של ההורוסקופ של ברק אובמה. הוא נולד ב-4 באוגוסט 1961 בשעה 19:24 בהונולולו HI, ארה"ב, 21n18, 157w51 (מקור astrodatabank ) אם נראה את ההורוסקופ שלו הוא מזל גדי ומזל הירח הוא מזל שור וכרגע הוא פועל במהא דאסה (זמן) של צדק. סטודנט לאסטרולוגיה היה אומר מיד שיופיטר הוא אדון ה-3 וה-12 במקרה שלו, אז איך הוא יכול להגיע לגובה הזה בתקופת צדק. ל-KP אסטרולוגיה יש את התשובה לשאלה. החוד ה-11 וה-12 שלו נפלו שניהם במזל קשת (האדון הוא יופיטר) וגם הקוד השני כשנפלו בחלקים (האדון הוא צדק) וכתוצאה מכך כל התמונה משתנה. כעת, אם אנו רואים את מיקומו של צדק, הוא נמצא במזל גדי (שם הוא נחלש) 7 מעלות 37 דקות כתוצאה מכך הוא ממוקם בקבוצת הכוכבים של השמש ותת של קטו. שוב מתעוררת סתירה דומה עבור אריה העולה מזל גדי (האדון הוא השמש) הוא האדון השמונה, אז איך זה שיופיטר ממוקם בכוכב האדון ה-8 מועיל. KP שוב עונה על זה. במקרה של אובמה חוד השמיני נפל במזל בתולה לא במזל אריה. שמש אדון מזל אריה ממוקם בסרטן של 19 מעלות 19 דקות שהיא במקרה הבהווה השישית עבורו. כתוצאה מכך יופיטר מסמן 2, 6, 11, 12 בתים וזו אחת המשמעויות הטובות ביותר (2,6,11) שיכולות להיות לכוכב לכת. בית 2 מסמל עושר ודיבור, בית 6 מסמל תחרות ובית 11 מסמל רווח או הגשמת רצונות כתוצאה מכך השילוב של הבתים שהוזכרו לעיל מסמל הצלחה או מסדר גבוה יותר. כעת נדון באדון המשנה Ketu שבו יופיטר ממוקם. קטו בהורוסקופ של אובמה ממוקם במזל דלי 4 מעלות 39 דקות כתוצאה מכך הוא נמצא במזל שבתאי ובקבוצת הכוכבים של מאדים. שבתאי במקרה שלו הוא אדון הבית הראשון ומאדים הוא אדון ה-3 וה-10 (השלישי נפל בטלה והקודקוד ה-10 נפל בעקרב) אז קטו מסמל 1,3,10 וזה בשום אופן לא סימן שלילי. אז את הסתירה של הורוסקופ אובמה אפשר להסביר במלואו על ידי KP. ישנם גורמים רבים אחרים אשר גם מילאו תפקיד בעלייתו. הגורמים העיקריים היו הדסה של צדק שנראה כנראה לא חיובי אך במציאות כוכב לכת חזק במיוחד שאחראי לעלייתו לעמדה להיות נשיא ארצות הברית של אמריקה. .

רוצה לקרוא את ההורוסקופ שלך?


Source by Biswarup Tarafder

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments