ההורוסקופ של תאגיד הרכב טויוטה

טויוטה, חברת הרכב היפנית, זוכה להרבה עיתונות גרועה לאחרונה. חלק מהדגמים שלו אובחנו עם 'מאיץ נדבק', כלומר הורדת הרגל מדוושת הגז לא בהכרח מפחיתה את המהירות.

החברה נזכרה בכמות עצומה של מכוניות ומבחינה אסטרולוגית אני מאוד מתעניין במתרחש.

תאגיד הרכב של טויוטה נוצר, כישות עצמאית, ב-28 באוגוסט 1937, כלומר מדובר בארגון בתולה.

זה כנראה שימושי עם שלט כוכב בתולה אם אתה חברה יצרנית. בני מזל בתולה מתייחסים לפרטים כחשובים, והם אוהבים לעשות דברים כמו שצריך. בקרת איכות תהיה טבע שני ולמוצרים יהיה מוניטין של אמינות.

אז כשהחברה התוודעה לתקלות במכוניות שלה, ונאלצה לצאת לריקול מסיבי, זה כנראה היה הלם אמיתי למערכת Virgoan שלה, ואני בטוח שמתחילה תקופה של ניתוח עצמי אינטנסיבי.

כשאנחנו מסתכלים מקרוב על ההורוסקופ של טויוטה, אנחנו רואים תרשים ממש טוב, ולכן זה הגיוני לחלוטין שהחברה הצליחה כל כך לעצמה לאורך השנים.

ב-28 באוגוסט 1937 הירח היה במזל שור, סימן שבו הוא חזק מאוד – אם להשתמש בז'רגון, הירח 'מרומם' במזל שור. יתר על כן, זה חל על היבטים חיוביים עם ונוס בסרטן ומרקורי במזל בתולה.

מרקורי, אגב, הוא כוכב התקשורת, ושליטתו בבתולה נותנת לו כוח אמיתי. החברה מסוגלת להעביר את המסר שלה בקול רם וברור, ובגלל היבט הירח-ונוס היא יודעת לשים את קהל היעד שלה בנחת.

אולם באסטרולוגיה אין דבר כזה הורוסקופ מושלם. בזמן ההתאגדות של טויוטה שבתאי היה במזל טלה, ולפי האסטרולוגיה המסורתית זהו אחד הסימנים הגרועים ביותר ששבתאי נמצא בהם.

שבתאי במזל טלה הוא לעתים קרובות על להיות מתוסכל, ולא להשיג את מה שרוצים. זה עשוי גם לתאר, פשוטו כמשמעו, את המאיץ הנדבק. שבתאי מייצג קושי והגבלה, בעוד מזל טלה הוא סימן אסרטיבי שלפעמים אוהב ללכת מהר ככל האפשר.

שבתאי הזה עושה היבט מלחיץ של 180 מעלות למרקורי, וזה מרמז על תקופות של דכדוך. למשל ב-1949 וב-1950, כשהכלכלה היפנית הייתה בצרות, החברה הייתה בסיכון לפשוט רגל.

בשנים 2009 ו-2010 שבתאי בשמיים עובר דרך בתולה המאוחרת ומאזניים מוקדמות. במזל בתולה היא עושה שילוב למרקורי של טויוטה, במאזניים היא עושה היבט אופוזיציה של 180 מעלות לעמדה שלה. הסיבה לכך היא שבשנת 1937 שבתאי היה במזל טלה מוקדם, בשנת 2010 הוא במאזניים המוקדמות, והמזלים טלה ומאזניים נמצאים זה מול זה.

העניינים מחמירים על ידי פלוטו. כרגע פלוטו נמצא בתחילת מזל גדי, עושה היבט של 90 מעלות לשבתאי של טויוטה. פלוטו הוא השפעה עזה אך טרנספורמטיבית, שלעתים קרובות יכול להיות קשה להתמודד איתה.

בזמן שכל זה מתרחש, כוכב הלכת אורנוס נע במעלות האחרונות של מזל דגים, כהכנה לכניסתו למזל טלה. במילים אחרות, זה עוד כוכב לכת שמפעיל את מרקורי ושבתאי של טויוטה.

הטריגר האסטרולוגי הזה יימשך זמן מה – בתיאוריה עד 2012. אז אני לא אתפלא אם השנים הקרובות יביאו כמה שינויים גדולים בחברה, שיאלצו אותה לשנות לחלוטין את המבנה הארגוני והניהולי שלה.

אולם כפי שכבר הסברתי, לטויוטה יש הורוסקופ חזק ואני בטוח שהמשבר הנוכחי לא יגרום לחברה בעיות מתמשכות.


Source by Archie Dunlop

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments