ההיסטוריה של קעקוע הצלב הדרקוני הסמלי

קעקוע הדרקון צלב מחזיק מקום רב בהיסטוריה הקלטית מאז שהויקינגים הציגו את היצור המיתולוגי בפני הקלטים. דרקונים קלטיים לובשים לעתים קרובות נחש ים עם כנפיים, אך ללא רגליים. הדרקונים הקלטים מתארים דרקון עם זנבו בפה, סמל למעגל החיים המוגן והקודש. סמל של כוח, השם ניתן על ידי הדרואיד מרלין, לילד המלך ארתור, אוטר פנדרגון, והוא הסמל הנישא על המגנים והכרזות של בית אוטר פנדרגון, והדגל הלאומי הוולשי.

הדרקונים הצולבים נושאים שני סמלים רבי עוצמה של מערכת האמונה הקלטית; הדרקון-אחד של כוח, חוכמה, חזון ונבואה, שומרי כל הידע האנושי; הצלב הקלטי מסמל את ארבעת יסודות הטבע בנקודות הצלב, כדור הארץ, הרוח, האש והמים, עם המעגל המרכזי, מעגל חיים בלתי נגמר. הדרקון חוצה קעקועים הוא סמל רב עוצמה של הגנה והדרכה מבפנים.

כשמישהו לובש דימוי עור דרקון הוא אמור לקרב אותו לשדות המגנטיים של כדור הארץ ולכוחות הריפוי שלו, על סמך טהרת המעיינות התת -קרקעיים. הדרואידים האמינו שגוף הדרקון מרכיב את תכונות כדור הארץ, והיכן שהכוח התרכז, היא אדמה קדושה, והם בנו מקדשי אבן בצורות מעגלים קדושים לסגידה; סטונהנג 'הוא מקום כוח כזה.

קעקוע זה נערץ מאוד על ידי אנשי האי הבריטי. לבישת אחד מקרבת אותך לכוחות המשולבים של כוחות ארציים ושמיים. קעקוע הדרקון הוא סמל מגן חזק במיוחד, וכוחות ההגנה שלו שומרים מפני כל צורות הרוע, על פי המסורות הקלטיות. כסמל החזק ביותר של התרבות הקלטית, הוא תופס מקום אפילו מעל עץ הרואן הקדוש.

עיצובים אלה נוצרו באופן מסורתי באמצעות הצלב הקלטי הקטן יותר הנושא שתי קורות צולבות באורך שווה. כיום הוא שולב באמצעות סגנונות של צלבים מסורתיים כגון הצלב המלטזי. הצלב המלטזי המשמש כרקע לקעקוע צלב הדרקון הוא גרסה עבה וכבדה יותר של הצלב הקדוש המשמש בסמליות דתית. זו יכולה להיות דרך נפלאה לשאת את הדימוי בדיו של דרקון צלב. התוספת של קשרים קלטיים וסמלים אחרים שהקלטים מקדשים יכולים להיות יצירת יופי ופרטים מורכבים.

קעקוע זה הוא מועדף בקרב רבים המעדיפים קעקועים שבטים בגלל המורשת הארוכה שלו, והסמליות. בחירת קעקוע צלב דרקון יכולה להיות חווית האמנות האולטימטיבית בדיו.


Source by Amy Johns

About admin

Check Also

טבעות נישואין מקועקעות – איך להיפטר מקעקעי טבעות נישואין

רוב הזוגות שעשו קעקועים של טבעת הנישואין על אצבעותיהם מגלים לעתים קרובות בדרך הקשה שאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments