הורוסקופים – מזל דלי

בסדרה האחד-עשר מתוך 12 חלקים על הורוסקופים, אנחנו הולכים להסתכל על השני של מה שנקרא סימני החורף, מזל דלי נושא המים.

אנשים שנולדו בין ה-21 בינואר ל-19 בפברואר הם בני מזל דלי. היסוד שלהם הוא אוויר, האיכות שלהם קבועה, האנרגיה שלהם היא יאנג, השליטים שלהם הם אורנוס ושבתאי, הצבע שלהם הוא סגול, החן שלהם הוא אמטיסט, החלקים האנטומיים העיקריים שלהם הם הקרסוליים ומחזור הדם, מילות המפתח שלהם הומניטריות, ייחודיות ומהפכניות , חליפת הטארוט שלהם היא חרבות וקלף הטארוט Major Arcana שלהם הוא הכוכב.

כמה מפורסמים מפורסמים שהם בני מזל דלי הם כריסטיני ריצ'י, הת'ר גרהם, אדוארד ברנס, אופרה ווינפרי, כריס רוק, מוצרט, וירג'יניה וולף ופול ניומן.

יש בדיחה ישנה על בני מזל דלי שמתנהלת כך. "כמה בני מזל דלי צריך כדי להבריג נורה?" התשובה היא, "אחת והיא צריכה להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לעשות זאת".

כן, זה לא מספיק עבור בן מזל דלי רק לבצע את העבודה. זה חייב להיעשות בסטייל. אם אתה מתכוון לכתוב מכתב למישהו, הנייחים חייבים להיות הכי מפוארים שאפשר למצוא והעט צריך להיות בהזמנה אישית. הדברים הנפוצים שרוב האנשים משתמשים בהם הם פשוט לא מספיק טובים עבור אדם שנולד תחת השלט הזה. רק הטובים ביותר יצליחו.

הדלי היא הממציאה המטורפת בעצמה. הם גם די אקסצנטריים. הם מוקסמים מכל דבר יוצא דופן. זה אפילו לא משנה כמה זה מעשי או לא מעשי. אם זה ייחודי, הם חייבים לקבל את זה או לפחות להסתכל על זה. בני מזל דלי הם קובעי הטרנדים של גלגל המזלות. הם ינסו משהו לפני שרוב האנשים בכלל יודעים שהוא קיים.

גם הדלי מקדימה מאוד את זמנה. לעתים קרובות הם ידברו אל אחרים כאילו זה תהליך מייגע מכיוון ששאר המין האנושי כל כך מעורפל בהשוואה. לפעמים בני מזל דלי מרגישים שהם מבקרים בכדור הארץ מכוכב אחר ושהם אפילו לא שייכים לכאן. לעתים קרובות הם מרגישים די לא במקום ומסוכסכים עם שאר העולם.

אם אתה רוצה לקבל אהבה מבן מזל דלי אז אתה צריך להבין את הצורך שלו בעצמאות שלו ולא להרגיש מאוים מזה. אם הדלי מוצא את בן הזוג הנכון, הם יכולים להיות מאוד מסורים לאדם הזה ומאוד נכונים. מזל דלי הוא סימן קבוע, ולכן הם עמידים בפני שינויים. לכן, ברגע שהם מוצאים מישהו שנוח להם איתו, רגליים לא קלות, סביר להניח שהם יישארו עם האדם הזה עד סוף חייהם. הבעיה עם מזל דלי בכל הנוגע לאהבה היא שלפעמים הם יקריבו את מערכות היחסים האישיות שלהם כדי להמשיך במה שהם מחשיבים כטוב הגדול יותר.

בעבודה, הדלי הוא חכם ומקורי. בדרך כלל הם מצטיינים בכל דבר שהם עושים. בנוסף, הם גם מאוד יצירתיים. בגלל כמה הם מגוונים, הם יכולים לעשות כמעט כל דבר, מאמנויות למדע ועד למימון. הם גם טובים מאוד בעיסוקים הומניטריים. אופרה ווינפרי היא דוגמה מושלמת לתכונה זו. בעבודתם, בני מזל דלי תמיד ינסו למצוא דרכים חדשניות לעשות דברים.

הדלי הוא ללא ספק אחד הסימנים המעניינים והיוצאי דופן ביותר. הם אולי נראים קצת מוזרים לנו האנשים הרגילים, אבל ברגע שאנחנו מכירים אותם אנחנו מגלים עד כמה הם באמת מדהימים.


Source by Michael Russell

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments