הורוסקופים: נכון או לא נכון

האם אתה אחד מאותם אנשים שלוקחים את ההורוסקופ שלהם ברצינות רבה? הייתי מזהיר אותך מפני זה. השורות העתיקות ביותר הנכונות לכולם הן: תפגוש מישהו מהעבר שלך. כל מי שאתה פוגש הוא מהעבר שלך! אפילו לפני חמש דקות, האנשים האלה היו בעבר. עוד אחד הוא שתצליח. חשיבה חיובית הוכחה כמשפיעה ביותר, ואם אתה מאמין שתצליח, תצליח. קריאה יומית אינה הכרחית להצלחה. הסכנות האמיתיות הן כאשר ההורוסקופים שלך שליליים. אינך צריך לקבל תחזית שלילית על חייך. יש לך שליטה רבה יותר על דברים שאתה עשוי לחשוב שאתה עושה. אל תסמוך על ההורוסקופ שלך שיספר לך על חיי האהבה שלך, המצב הכלכלי או ההצלחה שלך.

קיימת סכנה לאפשר למישהו אחר להשפיע על קבלת ההחלטות שלך בתחום הרומנטיקה. יכול להיות שיש לך גורם נפלא נפלא שבאמת מתאים לך. אולי אתה חושב שזה טוב מכדי להיות אמיתי, וההורוסקופ שלך אומר לך שהם לא האחד. אתה יכול לזרוק את אהבת חייך ללא סיבה טובה מלבד אמונה טפשית. יחסי אהבה לעולם אינם צריכים להיקבע על ידי השפעה חיצונית. כמה פעמים אתה חושב שההורוסקופ אומר: "תמצא אהבה אמיתית?" הם תמיד אומרים את זה. רק אתה יכול לדעת אם מישהו מתאים לך. אם אתה מגלה שאתה לא מאושר רוב הזמן, זה כנראה לא מסתדר. תחליט מה אתה באמת רוצה, ואז אל תתפשר על זה. אל תהיה בררן במיוחד, אבל לפחות תחליט מה אתה לא רוצה, וסרב לקבל את הדברים האלה.

אם אתה רוצה את המספרים המנצחים, אני מצטער אבל ההורוסקופ לא יודע. כמובן שיש סיכוי שהם יכולים להיות נכונים לגבי מספרי המזל שלך. עם זאת, בדרך כלל יש סיכוי של אחד למיליון לזה. סיכויי הזכייה שלך אינם גדלים עוד יותר על ידי השגת מספרים במקום אחר מאשר בראש שלך. הגרלה היא התמכרות מסוכנת. הפסיכולוגיה שמאחורי זה נקראת חיזוק חלקי. לפעמים אתה מנצח, כך שאתה ממשיך לשחק, מפסיד ומאמין שמכיוון שזכית קצת קודם, תוכל שוב. בסופו של דבר אתה מפסיד כסף או משתווה. זה הופך להרגל ובזבוז זמן וכסף.

אם אתה סומך על ההורוסקופ שלך שיגיד לך את גורלך, היזהר. הורוסקופים כלליים מכוונים לקהל כללי, לא אליכם. אם יש משהו שלילי, אתה יכול לבחור לא לקבל את זה. סטטיסטית, אנשים בעלי גישה חיובית מקבלים יותר ממה שהם רוצים מהחיים מאשר אנשים עם שלילי. מה שאתה מאמין הוא שלרוב יקרה לך. אם אתה חושש ממשהו בעוצמה, זה כנראה יקרה לך, כי אתה מנסה יותר מדי להימנע מכך. זה נקרא, נבואה שמגשימה את עצמה.

אם אתה באמת רוצה להשיג משהו, אתה צריך להיות נחוש לגרום לדברים לעבוד. יש לך בחירה אם להפוך את מה שאתה קורא למציאות לחייך. האמת או השקר הם שלך להחליט. קדימה, קרא את ההורוסקופים. טוב להעביר את הזמן אם משעמם לך, ואולי בשביל צחוק טוב, אבל אל תסמכי על זה כל החיים שלך.


Source by June Flower

About admin

Check Also

הורוסקופ טלה מספר מה צופן לך העתיד

כדי לקבל את כל אלה, מלבד העבודה הקשה והמסירות שלך, אתה צריך קצת טובה של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments