הורוסקופ אהבה של דגים – לתפוס את איש הדגים המתחמק

האם אתה מכוון לגבר מזל דגים ואתה רוצה לדעת איך לסובב את הדג הזה על ידי לדעת יותר על הורוסקופ האהבה של דגים? האם אתה סקרן לדעת מה גורם לו לתקתק? האם אתה רוצה לדעת אם הוא השידוך המתאים לך? לפני שאתה הולך לדוג גבר מזל דגים, הנה כמה דברים שאתה צריך לדעת.

הדג המתחמק

לנסות להסתובב עם מזל דגים דורש קצת ידע. דגים אוהבים את החופש שלהם, אבל אם אתה יודע לשחק בו בדיוק כמו שצריך, אולי תאהב את מה שאתה מוצא ברשת שלך. עם זאת, כדאי לדעת שאיש הדגים הוא חמקמק, קשה לקשור ולעיתים קרובות שומר על תחושתו מוסתרת.

איש הדגים אוהב מצבים רגועים ולא תחרותיים. הוא נוטה להימשך לדברים שמניעים אותו עמוק בפנים רגשית; וזה מתאים גם לאוהבים. עם זאת, סביר להניח שגם גבר הדגים יסיר את עצמו ויחפש מרחק ממצבים לא נוחים או כאשר מערכת יחסים הופכת לסלעית. לעתים קרובות הוא יקבל החלטות גרועות בבחירת מערכות יחסים מכיוון שהוא נוטה להיות מעורב רגשית מהר מדי.

גברים מזל דגים זקוקים להרבה אהבה והבטחה בתורם – יש לו נטייה לתת לדמיונו לברוח ממנו לפעמים, ואתה עשוי לגלות שאתה צריך לאשר מחדש את מסירותך אליו בתדירות גבוהה יותר מאשר עם סימנים אחרים.

מערכות היחסים הטובות ביותר בין גברים מזל דגים מאזנות את הכמות הנכונה של סבלנות, סובלנות וקבלה משני בני הזוג. להראות לגבר הדגים שלך שאכפת לך הוא מאוד חשוב כי כסימן של חבלה עצמית וביטול, זכר הדגים הוא לעתים קרובות מאוד קשוח עם עצמו ולפעמים יכול להיות חסר כמות נוספת הקטנה של מוטיבציה ותמיכה שרק בן זוג אוהב באמת יכול לספק .

היזהרו מכל דבר דגי

מכיוון שהורוסקופ האהבה של מזל דגים מראה שגבר הדגים נמשך ונשלט על ידי רגשותיו, הוא עשוי להיות מודח לבגוד בבת זוגו לפני שהוא חושב על ההשלכות. למרות שזה לא מובן מאליו, היזהרו אם גבר הדגים שלכם מתרחק פתאום ואינו זמין מבחינה רגשית כי ייתכן שתשומת הלב שלו הייתה פונה למקום אחר.

עם זאת, דבר אחד שאתה יכול לסמוך עליו הוא שאם אתה מוצא את עצמך במערכת יחסים מחויבת עם גבר מזל דגים, תהיה לך זמן אהבה רומנטי. גברים מזל דגים נהנים ערבים משותפים ויפתיעו אותך בנגיעות מתחשבות.

לצאת עם זכר מזל דגים הוא ללא ספק שונה מהיכרויות עם מישהו מכל סימן לידה אחר של גלגל המזלות. דברים לעולם לא ייחרטו באבן, תמיד זורמים ונתונים לשינוי בהתאם לנסיבות.

הבנת הורוסקופ האהבה של דגים של הגבר שלך תעזור לך להפיק את המרב ממערכת היחסים שלך עם גבר הדגים שלך. אם תצליחו להנחית אותו והוא מתיישב אתכם לטווח הארוך, אתם יכולים לראות בזה טיול דיג מוצלח מאוד שכן איש דגים יכול להיות תפיסה טובה מאוד עם השותף התואם הנכון.


Source by Desiree B North

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments