הורוסקופ אישי של מזל שור ליוני 2010

בתחילת יוני חלק מבני מזל שור עשויים להרגיש שהם הגיעו לגבול שלהם. יכול להיות שיש הרבה דברים שמעצבנים אותך, והכל הלך והצטבר מאז סוף השנה שעברה. לאור זה, עלולה להיות סערה ביתית, שמאיימת להפסיק אותך.

אולם ב-6 או 7 ביוני יש שינוי גדול. מאדים עובר מאריה לבתולה. החיים פתאום יהיו קלים יותר, ואם היו לך לאחרונה בעיות עם המשפחה שלך, יש לך הזדמנות לפתור אותן.

אחת הדרכים להתמודד עם המצב היא לתקשר. אני אומר את זה כי בתחילת החודש תהיי מאוד רגישה, ותדעי איך להרגיע אנשים. כמה מילים טובות, שנאמרות בצורה הנכונה, יכולות ליצור שינוי גדול ומועיל.

מנקודת המבט של מערכות יחסים קרובות, לא תהיה לך קושי להעביר את המסר שלך. יהיה לך ברור לגבי הלייקים והלאים שלך, ואם תסתכל מסביב, בטוח תמצא מישהו נחמד.

למרות שאם אתה כבר במערכת יחסים, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים של בן הזוג שלך. הוא או היא יהיו מאוד יצירתיים, ויחפשו דרכים חדשות לבטא את עצמם. תן להם הרבה תמיכה, ואם הם מציעים הצעה מעניינת, נסה לומר כן ולא לא.

באמצע יוני ונוס, כוכב הלכת השליט שלכם, עושה היבט חיובי לצדק. יהיה לך מזל גדול, והמזל הזה יקבל צורה די יוצאת דופן. דברים שעל פני השטח הם מאוד רגילים יכולים לעזור לך להשיג את השאיפות שלך. עם זאת לתוצאות הטובות ביותר, עליך לשמור את מזלך הטוב לעצמך ולא לדון בהישגים שלך עם אנשים אחרים.

במהלך החצי האחרון של החודש הבית שלך יכול לחזור להיות חשוב, אבל מכל הסיבות הנכונות. תתחיל לפתח מערכת יחסים חדשה עם הסביבה הביתית שלך, ותוכל להפוך את הבית שלך למקום שמח ונוח יותר. אבל אל תתפתו להוציא יותר מדי כסף – לזכור שיופי הוא משהו ספונטני, שאף פעם לא ניתן לקנות.

ב-26 ביוני יש ירח מלא. עולה בדעתך שיש פערים בידע שלך, על נושא מכריע. אם אתה רוצה לפעול למען האינטרסים שלך, אתה תעשה קצת קריאה וללמוד.


Source by Archie Dunlop

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments