הורוסקופ אסטרולוגיה – איך הכל התחיל

בכל פעם שאני מרים את עיתון הבוקר, אני רק מציץ בכותרות ומתחיל לחפש את הדף בו נמצא הורוסקופ האסטרולוגיה. גם חברה שלי, כשהיא תראה אותי קוראת את העיתון היא תבקש את ההורוסקופ שלה. הורוסקופים מזכירים בדרך כלל את המזל שלך, חיי האהבה שלך או הון לאותו יום. זה כולל גם את מצבי הרוח שלך, ולפעמים את מספר המזל שלך, או מה לא לעשות במשך היום כדי להימנע מצרות או מזל רע. לכן אנשים רבים בודקים את ההורוסקופים האישיים שלהם מדי יום כדי לברר מה עתידם ליום או לכל השבוע. ההורוסקופים מתפרסמים בדרך כלל בעיתונים, במגזינים ובספרים. אבל מה זה באמת הורוסקופים ומתי זה התחיל? מי התחיל את זה? ובכן, הבה ננסה לדעת על ההיסטוריה של הורוסקופים.

תן לנו לנסות לדעת את ההיסטוריה של הורוסקופ האסטרולוגיה. היוונים הקדמונים השתמשו בהורוסקופ ובאסטרולוגיה שחזו וקבעו מראש את חיי האדם לפי מיקום הירח, השמש והכוכבים. אסטרולוגיה היא השם היווני שפירושו "מדע הכוכבים". הם האמינו שחייו של האדם והאירועים העתידיים שיכולים לקרות לו יהיו תלויים במיקום השמשות או כוכבי הלכת. כמו כן, החקלאים לפני כן היו תלויים בעמדות קבוצות הכוכבים. במהלך הזמן הזה, האדניות השתמשו בסימני הכוכבים כדי לקבוע את הדרך היעילה לדעת מתי לשתול ומתי לקצור את יבוליהם.

באותה תקופה לא היה חינוך פורמלי לתת מידע מהימן. אנשים הביטו לעבר הכוכבים בשמיים כדי למצוא את התשובות לכמה שאלות קבועות על המשך קיומם. למעשה, אנחנו עדיין עושים את זה היום כשאנחנו מתמודדים עם בעיות ולא יכולים למצוא פתרונות. כמה מאמינים הולכים לאסטרולוגים כדי לדעת את פתרונותיהם לבעיה או שאנשי עסקים רבים ישאלו את עתידם בעסק. סין היא שהחלה את המחקר והשימוש באסטרולוגיה לחקלאות וכדי להחליט על העונות והחודשים הטובים ביותר עבור מחזורי שתילה שונים.

בשנת 500 לפני הספירה, אפלטון, הפילוסוף, התעניין ולמד עוד על האסטרולוגיה ואף השתמש בה. בגלל לימודו של אפלטון באסטרולוגיה, האינטרס של האסטרולוגיה נשאר בחיים. עבודותיו נמשכו על ידי גלילאו גליליי שהיה האדם הראשון שהשתמש בטלסקופ. אז היה לנוצרים קול עוצמתי שהתרגול באסטרולוגיה הסתיר בשקט. על מנת להימנע מזעם הכנסייה ולהפוך אותה למקובלת יותר בשנת 1600, כינה אסטרולוג וויליאם לילי את האסטרולוגיה ל"אסטרולוגיה נוצרית ". קלנסי הוציא מגזין משלו שנקרא "אסטרולוגיה אמריקאית". הוא תרם לפופולריות של הורוסקופים אסטרולוגיה כפי שאנו מכירים אותם כיום.

מלבד היוונית, לסינים הייתה גם שיטת הורוסקופ משלהם, אך הם השתמשו בשיטות שונות, אם יוון השתמשה בכוכב, הסינים השתמשו בשלטים של בעלי חיים שהם חולדות, נמר שור, דגים, דרקונים, כלבים, ארנבים ואחרים. השימוש בחיות יהיה תלוי בתאריך הלידה של הנתונים שלך. הורוסקופ הוא תרשים או תרשים של מזלות המציגים את היבטי הכוכבים וכוכבי הלכת ברגע נתון וחוזים את העתיד לא את הפרט, אלא גם של אזור גיאוגרפי או אפילו את העולם.

לאורך ההיסטוריה, הורוסקופים אסטרולוגיה שימשו כדי לקבוע אם יהיו מלחמות בקרוב. מיס ננסי רייגן שכרה אסטרולוג כדי להגן על הנשיא רייגן מכיוון שהיה ניסיון לרצוח אותו. האסטרולוג קבע מראש את הזמנים הנכונים לו לחתום על מסמכים חשובים, את הזמן הנכון לביקור במקומות, את הזמן הנכון לעריכת כנסים ופגישות. ובכן, אנו יכולים לומר שהן היו תחזיות מדויקות מאז שהנשיא רייגן נשאר בחיים עד שסיים את שמו של נשיא ארה"ב. הורוסקופים של אסטרולוגיה מהנים, מעניינים ובוודאי מדויקים.


Source by Scott C Brown

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments