הורוסקופ דלי 2015 – 2016

קריירה וכסף

מזל דלי הוא המזל היחיד בגלגל המזלות שהוא מקורי ומשונה במיוחד. אתה רואה דברים אחרת מאנשים אחרים והרעיונות שלך הם הנכס הטוב ביותר שלך.

אם אתה עובד עבור מישהו אחר, שתף את הרעיונות המבריקים שלך כדי שתהפוך לנכס בעל ערך רב יותר לעסק. אם יש לך עסק משלך, זה הזמן לחשוב בגדול ולחלום חלומות גדולים. אתה יכול ליצור מוצרים חדשניים, שירותים חדשים ולתכנן דברים מרגשים שהופכים את חייהם של אנשים אחרים ליעילים ופרודוקטיביים יותר.

כל דבר שכרוך בטכנולוגיה הוא מאוד נוח עבורך השנה. עשה כמיטב יכולתך כדי להגביר את הכישורים שלך בתחום זה וזה ישתלם יופי. במידת הצורך עשה קורס והכשיר את עצמך להיות מיומן יותר בטכניקות העדכניות ביותר. זה יהיה מאוד מועיל עבור הקריירה שלך. אם אתה כותב, מפיק, במאי או מעורב בתקשורת בכל דרך שהיא, זו מבטיחה להיות תקופה מוצלחת עבורך.

חשוב להיות מאורגנים ולהכין תוכנית. גם אם אתה צריך לבצע התאמות לתוכנית הזו, נסה לקיים אסטרטגיה כך שתבסס את הרעיונות שלך. יש תמיכה מסביבך ועבודה בקבוצות הולכת להיות חיובית. אם אתה מוכן לעבוד קשה, תתוגמל בצורה של הכרה, יותר כסף והצלחה.

זו השנה המושלמת לנטוורקינג. תוכל לפגוש אנשים שיכולים לעזור לך בעבודתך. יכולות להיווצר הזדמנויות חדשות שיביאו לך שגשוג כלכלי.

במהלך המחצית הראשונה של השנה, השתדלו לצמצם את ההוצאות שלכם למינימום מכיוון שייצא הרבה מאוד כסף. במקום להשתמש בכסף שלך כדי לקדם את הרעיון שלך, אולי תרצה למצוא שותפים או משקיעים שיעזרו לך.

הזמנים הטובים ביותר שלך לפעילויות עסקיות ומקצועיות חדשות הן מה-1 במאי עד ה-2 ביולי ומה-3 בנובמבר עד ה-30 בדצמבר.

זמן טוב להחלטות עסקיות משמעותיות הוא בין ה-11 במאי ל-26 ביוני.

יחסים

אתה תהיה פופולרי, מגנטי וחיי החברה שלך יגדלו השנה. זוהי שנה טובה לנישואין ולכל סוג של שותפויות. חלקכם יתחתנו השנה.

אם אתה רווק, אתה יכול להיכנס למערכת יחסים עם מישהו שהוא הרבה יותר צעיר ממך. תהיה התרגשות רבה ואפשרות לטייל יחד למקומות חדשים.

אם אתם מחפשים חברים חדשים, זו השנה בשביל זה. אז וודאו שאתם יוצאים לדרך ואתם מנסים מקומות חדשים ואפשרויות חדשות. נסו להיכנס למערכות יחסים חדשות לאט ובזהירות מבלי להתאהב או להיות אובססיבי למישהו. אם אתה יכול לעשות זאת, סביר יותר שתצליח ליצור קשרים ארוכים.

מערכת יחסים עשויה להסתיים במהלך המחצית השנייה של השנה. יש לך צורך לצמוח וללמוד ולהיות מגורה נפשית במערכות היחסים שלך. אם זה לא חלק ממערכת היחסים שלכם ועשית כל שביכולתך כדי להחיות אותה, אז אולי הגיע הזמן להמשיך הלאה.

הזמנים הטובים ביותר שלך לאהבה ורומנטיקה הם מה-3 עד ה-27 בינואר, ה-11 באפריל עד ה-10 במאי ומ-11 בנובמבר עד ה-3 בדצמבר. אלו זמנים מצוינים לפגוש אנשים חדשים ולכניסה למערכת יחסים.


Source by Barbara Goldsmith

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments