הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה ולא לעשות יותר מאשר להסתובב בבית בסוף השבוע ולבלות עם המשפחה והחברים. לא לעשות כלום הוא רק התרופה לתשישות הרגשית והנפשית שאתה מרגיש כרגע. חפש תמיכה אצל אנשים אהובים, אך אל תכעס אם אינך מוצא אותה. זה יכול להיות קצת מעורפל עם כמה ממערכות היחסים האלה. עד אמצע מרץ תגלו שכל המתח נעלם וזה חוזר חלק.

חיי האהבה שלך יכולים להביא קצת תשוקה, עם זאת. למרות שבן משפחה אחד מאכזב אותך, זה לא יהיה בן זוג. הכל מתאים לרומנטיקה ברבעון הראשון של השנה. אם אין לכם אהבה בחייכם, זה הזמן למצוא אותה ולחתום את העסקה לפני סוף אפריל השנה. בדרך כלל אתה שומר על הרגשות שלך, אפילו במערכות יחסים קרובות. עכשיו זה הזמן לשבור את השקט הזה ולתת לסובבים אותך לדעת את התשוקה האמיתית שלך ואת הסודות העמוקים ביותר. את נשמה טובה ומשתלם לתת לאחרים להיכנס כדי לראות את הצד הזה באישיות שלך.

נצל את הפעילות המוגברת בקריירה שלך. זה הזמן לפרויקטים גדולים ולהחלטות בעלות אופי מקצועי. תוכל למקסם את הרווחים שלך במהלך תקופה זו שמסתיימת במאי. הגדר תוכניות לרעיונות חדשים והקל על המסלול בהמשך השנה, כאשר אתה פשוט לא מוכן לאזורים חדשים, בסביבות יוני. אתה תגלה שאתה יכול לעבוד מבלי להתעייף במהלך הזמן הזה בגלל הגידול במיצים היצירתיים שלך. המוח החד והרצון העצום שלך לביצוע יכולים לדחוף פרויקטים מהר מהרגיל.

אל תתערב בסבך של שני חברים החודש או שתגלה שאתה בסופו של דבר הוא זה שמאשימים אותך. השיטות הנועזות שלך לקרוא למצב כפי שאתה רואה אותו יותר מדי עבור אנשים רבים להתמודד. למרות שאתה לא רואה בעיה במה שאמרת, אחרים ימצאו פגם ותגיעי לבית הכלבים. לָרוּץ; אל תלך, הרחק ממחלוקות של אחרים. אתה תשמח שעשית זאת במהלך החודש הזה.

נראה כי כל בעיות בריאותיות שהרגשת בראשון של השנה חולפות כשהאביב מציץ בראשו מעבר לפינה. אל תוותרו על המשטר הגופני שהתחלתם כדי למנוע בעיות והמשיכו לאכול בריא כדי לוודא שאתם מוכנים ללחץ שתגלו בהמשך השנה. החוקה שלך חזקה יותר עכשיו, אבל אתה עדיין לא מתפקד בשיא המהירות. המשיכו במשטר של תזונה בריאה בשילוב עם פעילות גופנית ולא תצטערו בהמשך השנה כשתגלו שאתם זקוקים לאנרגיה נוספת ולבריאות טובה.

יהיו לך את התשובות לכולם, גם בבית וגם בעבודה. נצלו את התקופה הזו. אתה חושב שיש לך את הבהירות הרבה ביותר לפני השבוע האחרון של החודש, אז התמודד עם כל בעיה אישית או עסקית אז. מרץ אמור להיות חודש מצוין עבורך ולגלות שהכל הולך בדרך שלך.


Source by Ria Nicks

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי של מזל עקרב ליוני 2010

אתה מתחיל את החודש עם שאיפות גדולות. אתה מרגיש שיש לך משהו מיוחד להציע, שעם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments