הורוסקופ חודשי של טלה מאי 2011

האגו הנוכחי שלך נשאר חזק החודש. למרות שהצלחת להסתיר את הגאווה שלך מאחרים בחודש שעבר, הם יתחילו לשים לב שאתה מרגיש טוב במיוחד עם עצמך ומצפים מאחרים לעשות את אותו הדבר. אתה פשוט נותן לזה לחמוק בנאום שלך אחרי אמצע החודש; אולי אתה אפילו לא מבין את זה. היזהר, ייתכן שיש אחרים שמוצאים את זה כהרגל מטופש, במיוחד בעבודה. עם זאת, חלק מהקידום העצמי שלך הוא מרכיב חשוב כדי להשיג את המטרות שלך. השתמש בו בחוכמה ובחסך.

אתה תמיד עובד קשה והחודש הזה לא שונה. יש לך מטרה פיננסית ואתה לא מתכוון לתת לשום דבר להפריע לו. למעשה, הנסיבות מביאות את זה לראש שלך ללא הרף במחצית האחרונה של החודש. המשפחה שלך והמטרה משתלבות זו בזו כך שהן גם חלק מהפוקוס שלך בחצי האחרון של החודש.

צא מהרשימה הזו של יעדים ארוכי טווח בחודש מאי ועדכן אותה. תגלו שהחודש הזה הוא זמן שבו תוכלו להתקדם ממש במטרות שלכם, לא משנה מהן. תגלו שמערכות יחסים עובדות טוב יותר, ענייני המשפחה שלכם קלים יותר להסדר והחיים באופן כללי הולכים הרבה יותר חלקים מאשר בחודש שעבר. בגלל זה, אתה מגלה שאתה הופך להיות יותר יוצא ובטוח בסגנון שלך. הביטחון העצמי הזה גורם לאנשים לרצות להצטרף אליך ולעזור לך להשיג את מה שאתה רוצה. נצלו את ההצעות.

נראה שרעיונות מגיעים אליכם משום מקום החודש ואתם תפעלו בצורה חלקה על כל הצילינדרים בכל הנוגע לתקשורת בשבועיים הראשונים של החודש. זה מגיע ממרקורי ונוגה במזל הכוכבים שלך. תמצא את היומן החברתי שלך מלא בפגישות מתוכננות ולא מתוכננות וביציאות חברתיות.

אהבה באוויר באביב הזה וטלה הוא אחד המבורכים עם אישיות וזוהר מגנטים. אתה תגלה שהמין השני מתעניין בך הרבה יותר בזמן הזה. עם זאת, אתה יכול להגדיל את העניין, אפילו למשוך שלל חברים משפיעים אם אתה לוקח קצת זמן, ולהשתמש קצת כסף כדי לפנק את עצמך. שקול חליפה חדשה לעסקים או לחופשה קטנה כדי להירגע. תעשה משהו נחמד בשבילך.

הרפיה חשובה כי ייתכן שתגלה שמתעוררת בעיה בריאותית בשלב זה. ייתכן שאתה נלחם בזה בשאר ימות השנה, אז נקוט באמצעים כדי למנוע בעיות. אכלו בריא, תנוחו וקחו ויטמינים נוספים. טבע אגרסיבי של מזל טלה תמיד יכול להשתמש במנוחה. שקול לקחת כמה שיעורי הרפיה כדי לעזור לך.

למרות שאתה צריך להוציא קצת כסף על עצמך, מילת המפתח היא מעט. היזהר שלא תתפרע ותבזבז את חסכונותיך. בדוק היטב את התקציב שלך. אם אתה מוציא יתר על המידה, זה יכול להוביל ללחץ שמחמיר את בריאותך. אמנם מתינות היא לא מילה שמבין טלה בקלות, נסה ללמוד אותה החודש ותמצא את שאר השנה הרבה יותר קל.


Source by Ria Nicks

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments