הורוסקופ חודשי של מזל דלי לנובמבר 2010

זה נראה כמו חודש עמוס למדי. יהיו דברים שצריך לעשות, ותרצה לשמור על עיכובים למינימום מוחלט. יחד עם זאת, אתה תחשוב על הסטטוס שלך – למרות שזה לא דבר מאוד אקווריאלי לעשות. אבל באמת, זה די הגיוני. יש לך מה להציע ואתה רוצה הערכה וגם פרס.

כל זה מתחיל להתאחד בזמן הירח החדש, ב -5 או 6 בנובמבר. זהו ירח חדש המתרחש בעקרב, ובהורוסקופ דלי לסימן שלעקרב יש יחס מסוים לקריירה שלך.

תתחיל לחשוב מאוד על הכיוון הכללי שלך בחיים, ואם בעבר האחרון לא הצלחת מספיק, תרצה לפצות על הזמן האבוד.

אני בטוח שהמאמצים שלך יהיו פוריים, אם כי אין צורך למהר. תחשוב בשקט על מה שצריך לעשות, ואז הצב לעצמך מטרות ניתנות לניהול. כך ליד הירח המלא, ב -21 בנובמבר, אתה תהיה בדרך הנכונה.

מעבר לחיי האהבה שלך, ורוב הדלי לא יהיו במצב רוח רומנטי במיוחד – יהיו דברים אחרים שיקרו, שייראו חשובים יותר. אולם אם אתה רוצה אהבה, יש לך סיכוי טוב למצוא אותה. אתה רק צריך לקיים חיי חברה בעלי פרופיל גבוה, ועליך לוודא שאתה נראה ושומע בכל המקומות הנכונים. לאור זאת, הקריירה שלך וחיי האהבה שלך עשויים להיות קשורים קשר הדוק.

אם אתה כבר במערכת יחסים, אז כמוך, שותפים עלולים להיראות מוסחים. ייתכן שהם, למשל, שמים את הקריירה שלהם במקום הראשון, וזה משהו שאתה צריך לקבל. ואם אתה חושב שמתעלמים ממך, אל תדאג. אתה לא יכול להיות מרכז תשומת הלב כל הזמן!

אתה כנראה הכי חזק שלך באמצע עד סוף החודש, כאשר גם מרקורי וגם מאדים מייצרים היבטים נוחים לשבתאי, כוכב הלכת השולט שלך. אתה תהיה חזק וגם אינטליגנטי, והחברים והקולגות שלך יבינו שאתה מישהו שמתכוון לעסקים. ואם יש משהו שאתה רוצה, אתה רק צריך לשאול.

ככל שנובמבר מתקרב לחיים החברתיים שלך מתחילים להתגבר, ותוזמן לכמה מסיבות מעניינות מאוד. תפגוש כמה אנשים מהנים, שבעתיד הקרוב עשויה להיות להם השפעה רבה עליך. זה יהיה הזמן להקשיב ולא לשיפוט.


Source by Archie Dunlop

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments