הורוסקופ חודשי של מזל עקרב ליוני 2010

אתה מתחיל את החודש עם שאיפות גדולות. אתה מרגיש שיש לך משהו מיוחד להציע, שעם אנשי הקשר הנכונים אתה יכול להשיג כמעט כל דבר.

זה בגלל שמאדים, כוכב הלכת השליט שלכם, קרוב לרגולוס, הכוכב המלכותי. יש לך הזדמנות לפגוש אנשים חשובים, ואם אתה מטפל בעצמך בצורה הנכונה, אז אני די בטוח שתוכל להפיק תועלת.

אולם בתחילת יוני, כאשר מאדים עובר את המעלות האחרונות של אריה, הוא עושה היבט מלחיץ של 180 מעלות לנפטון. היבט זה עלול להיות מסוכן מאוד. אתה יכול להימשך לדברים שהם מוזרים ונפלאים, אבל הפירות הצבעוניים ביותר בגינה הם לרוב הרעילים ביותר.

אז אם מישהו מציע לך הצעה שנשמעת טוב מכדי להיות אמיתית… אז כנראה שהיא טובה מכדי להיות אמיתית!

כמו כן, יש להקפיד להימנע מהצד התים והפחות מכובד של החיים. אתה מושך אנשים מפורסמים, אבל אתה מושך גם פושעים, וכמה בני מזל עקרב עשויים להתפתות להתמכר להתנהגות פלילית.

ב-7 ביוני מאדים, כוכב הלכת השליט שלכם, עובר לתוך בתולה, שם הוא שוהה עד סוף יולי. פתאום החיים החברתיים שלך הולכים להיות חשובים מאוד, ואתה תתחיל לבלות הרבה זמן עם החברים שלך. עם זאת קיימת סכנה שיפרוץ ויכוחים – ככל שתכיר מישהו, עדיין יש הרבה מקום לחוסר הסכמה.

מנקודת מבט של קריירה, החצי האחרון של החודש נראה טוב. אחרי הכל, ב-14 ביוני כוכב הלכת נוגה נכנס למגזר הקריירה של מפת השמש שלכם. בסביבת העבודה שלך אתה תהפוך לפופולרי מאוד, והמצגת שלך תהיה מצוינת. למרות שזה לא תירוץ לשאננות – על ידי התמקדות בפרטים אתה תיתן לעצמך יתרון.

כשמסתכלים על חיי האהבה שלך, אז בתחילת יוני לרווק של מזל עקרב יש טעם יוצא דופן, והם יכולים להתחבר לכמה אנשים מאוד יוצאי דופן. עם זאת, התוצאה הסופית עלולה להיות מצערת, ולכן אולי עדיף לשים את חיי האהבה שלך בהמתנה.

עם זאת, ככל שהחודש מתקדם המצב הרומנטי שלך משתפר בהתמדה, ובמקומות מפורסמים אתה יכול לפגוש מישהו מיוחד. אולי אנחנו מדברים על מישהו שאתה עובד איתו? פגישה עסקית יכולה לקבל מימד חדש!

לבסוף, בתחילת יוני נכנס יופיטר למזל טלה, שם הוא שוהה במשך כל הקיץ. ענייני בריאות עשויים להיות חשובים מאוד, וזה יהיה זמן מצוין עבור בני מזל עקרב לשפר את התזונה שלהם ואת אורח חייהם הכללי.


Source by Archie Dunlop

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments