הורוסקופ טלה מספר מה צופן לך העתיד

כדי לקבל את כל אלה, מלבד העבודה הקשה והמסירות שלך, אתה צריך קצת טובה של מזל. אבל, כאשר אנו מגיעים למציאות, מספר רב של אנשים, למרות הרבה עבודה ומחויבות, לא מצליח להפוך את חלומותיהם למציאות. הורוסקופ טלה אומר לך לעשות רשימת משימות כדי להשיג הצלחה בחיים ולהפוך את עתידך למואר.

הורוסקופ טלה הוא ענף חשוב של האסטרולוגיה ההודית אשר נמצא בשימוש מאז הזקנה. בעידן הזקנה, מלכים, קיסרים, שליטים ואקדחים גדולים אחרים נוהגים לחפש עצות מקדושים ונזירים לפני תחילת כל עבודה להבטחת ההצלחה.

מזל טלה הוא סימן גלגל המזלות הראשון שמתחיל בעונת האביב. משך הזמן נמשך בין 21 במרץ ל -20 באפריל. כפי שכולנו יודעים כי אסטרולוגיה וודית מסווגת על בסיס 12 סמלים של גלגל המזלות ולזכר ונקבה על רקע מגדרי. טלה הוא סמל גברי והוא חלוץ הן בפעולה והן ברעיונות. הם עזים, נמרצים, נחושים ונלהבים.

הורוסקופ טלה נותן לך מידע חשוב על בני מזל טלה-

מזג האוויר-אביב טלה,

צבע טלה-אדום וורוד,

מזל מזל טלה- 16, 21, 35,

טלה אבן לידה-יהלום,

טלה השולט בכוכב הלכת- מאדים,

סמלי אנרגיית טלה-יאנג,

אלמנט טלה-אש,

סמל גלגל המזלות טלה-האיל

בחייהם האינדיבידואליים, בני מזל טלה כנים, כנים ובעלי חברים ליברליים ונלהבים. הם מאבדים את קור רוחם בקרוב מאוד. בכל הנוגע לעניין הקריירה של בני מזל טלה, הם אוהבים להיות רופאים, ספורטאים, מטפסים, צבא, מלחים, מדינאי וחיילות וכו 'לפעמים טלה פולק זוכה להצלחה ללא הרבה תרגול ומאבק מכיוון שיש להם יכולת טיפול טובה. אתגרים.

מצד שני, אתה מדבר על הצדדים השליליים של בני מזל טלה, הם חרדים, אגוצנטריים, עצבניים, חסרי אחריות ובקרוב.

שימוש הורוסקופ טלה, אסטרולוג עובר במפה האסטרולוגית שלך וחושף את המעלות והחסרונות של בני מזל טלה. הוא לא רק מספר את התנהגות האופי של אנשים, אלא גם מנחה אותך את הדרכים שבהן אנשים יכולים להתמודד בקלות עם מה שעתיד לגמול להם. הוא מבוסס על הדפוסים שנקבעו של גופים מחוץ לכדור הארץ בתקופת זמן חד משמעית בשנה ובעזרתו נקבעים סימני שמש מדויקים לאנשים.

הורוסקופ טלה מגלה שזכר ונקבה יוצרים קשר עם אסטרולוג מסיבות שונות. מבחינת הנקבות, יש להן הרבה אהבה מחצבות על אהבתן כמו איך יהיה בן זוגן הפוטנציאלי לחיים, מה טיבו של בן זוגן החי, האם חיי האהבה שלהן יהפכו לנישואין או לא וכו '. מצד שני, רוב הזכרים במזל טלה קובעים פגישות עם אסטרולוגים בנוגע למחצבות הקריירה שלהם, כמו שהם יצליחו להשיג עבודה טובה, האם תוכל לקבל קידום ויציבות בעבודה או לא וכו '.

כך הגענו למצב שהורוסקופ טלה הוא כלי יעיל שנותן לך רמזים על חייך בהיבטים שונים כמו ייעוד, שירות, חתונה, חיבה, בריאות, רכוש, מסחר בעתיד הקרוב.


Source by Ritu Kumari Gupta

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments