הורוסקופ נחש מזל דלי

בהתבסס על טבלת ההורוסקופ האסטרולוגית, הנחש הוא הנחש הערמומי מכל בעלי החיים, ומכאן, אלו שנולדו תחת סימן הנחש צריכים לשאת מאפיינים של אדם חידתי, כריזמטי וחכם. הנטייה הרגילה לטווח ארוך של אדם שנולד בסימן הורוסקופ נחש מזל דלי, נוטה יותר להפוך ליועץ פיננסי חכם או לאיש עסקים בעצמו. או אולי מישהו שעוסק בפוליטיקה שתמיד עומד בראש העניינים, מגלגל ועוסק. תאולוג, מטיף, כומר או פילוסוף, אדם שחי בחסות שלט הנחש מאופיין במי שמשתמש יותר במוחו מאשר בחוזקתו. הוא או היא גם מתעסקים באורח החיים היוקרתי – בגדים, נעליים, מוזיקה, ספרים, אוכל משובח, מפגשים חברתיים, כל הדברים הטובים בחיים. הוא או היא גם סולדים משיחות שטותיות וזה נגרם על ידי חשיפתו ואהבתו לכל הדברים האינטלקטואליים והחן והחן המובנה. שיחה אינטליגנטית היא מה שמושך אותם והם לגמרי מעוניינים לתקשר. החיסרון היחיד בזה הוא מכיוון שהם מחפשים עומק, לא כמות, ברגע שהשיחה חוזרת על עצמה ורק מתחדדת על נושא מסוים בלבד, הם מאבדים בקלות את הקסם והעניין. בקיצור, הם אוהבים טטה-א-טטה הרפתקני וזורם חופשי ללא מחזוריות. מיקוד הוא מה שחסר להם כאשר רעיון הופך מונוטוני ולא מעניין בגלל אורך ההגשה שלו או דרך ההגשה שלו.

כמו כן, הורוסקופ נחש מזל דלי אומר שלאנשים שנולדו תחת סימן הנחש יש את היכולת המופלאה לשפוט נכון אדם או מצב, כולל מה שעלול להתרחש בעתיד אם רודפים אחרי מצב מסוים. יש להם את הסגל לברר את הדרך וההחלטה הנכונות והם הולכים בה בעקשנות ובנמרצות. ההיבט השלילי של זה הוא שהם ממעטים להקשיב להמלצות ולעצות מאף אחד אחר ועקשנות זו מובילה לפעמים לצרות מיותרות. כל המידע הזה על כל סימן ניתן למצוא בטבלת הורוסקופ אסטרולוגיה.

באופן כללי, הורוסקופ נחשי מזל דלי מגלה שאנשי נחשים פועלים מהר בזמנים שבהם יש לקבל החלטות מהירות. זמן כמעט אף פעם לא מבוזבז כי הם מאמינים בעצמם ועם השכנוע המובנה הזה, הם זזים מהר ומחליטים מה לעשות בבת אחת.

עם זאת, הורוסקופ נחשי מזל דלי מבטא שהחיים אינם כולם אנרגטיים ומלאי פעילות עבור אנשי הנחש. הם גם יודעים ליהנות מזמנים בהם הוא חרישי ולהירגע. אבל היה סמוך ובטוח, במוקדם או במאוחר, תחושת המודעות והאינטלקט שלהם יגיעו לחיים מלאים ברגע שהיא תתעורר אפילו רק עם התאמה אחת של רעיון. סוג זה של הורוסקופ הוא רק פן אחד מבין רבים שנמצאים במפת הורוסקופ אסטרולוגיה.


Source by Scott C Brown

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments