הורוסקופ קשת ליולי 2011

זהו שלב של העברת הילוכים, אבל סביר להניח שתרגיש קצת הגנה עצמית לפעמים כשאתה בודק היכן עומדות העדיפויות שלך וכיצד הכי טוב להתקדם. אתה בטח תרגיש שאתה צריך לשקול את רגשותיו של אחר וללכת בזהירות בזמנים מסוימים עם אנשים מסוימים, אבל בסך הכל יהיו השפעות שמסייעות לך מבחינה חומרית או רגשית במיוחד אחרי השלישי, כאשר דברים יכולים להיות יותר אינטנסיביים או נלהבים ביחסי אהבה.

המיקוד המנטלי יכול להיות רחב טווח עם הרבה השערות או השלכות לעתיד. אבל זה גם זמן טוב להשכלה גבוהה ולאיסוף מידע. מערכות יחסים קרובות יכולות לחבר אותך לארצות זרות ולנסיעות.

שיתופי פעולה יכולים להיות פרודוקטיביים ואנרגטיים – אתה ומישהו יכולים לעשות עסקים ביחד כל עוד אתם מבינים אחד את הצרכים והדרישות של זה ומחפשים פתרונות win/win שכן, עם מאדים כאן, יכול להיות ניגוד דעות או אינטרסים. שיתוף פעולה עם אחר מומלץ שכן הקלט שלו יכול להיות בעל ערך, אבל ייתכן שיהיה צורך לרכך את הטון שלך ולחפש פשרה, או להיות אסרטיבי יותר לגבי הצרכים והדרישות שלך אם יש לך נטייה להיות פסיבי מדי. השתדלו גם לא לתת לסדר היום של מישהו אחר להתנגש עם האג'נדה שלכם עד כדי כך שהיא מעייפת אתכם או מסכנת אתכם.

כוכבי הלכת הנעים לאט יותר:

במשך כ-12 חודשים יופיטר פותח הזדמנויות חדשות בתחום התעסוקה של תרשים השמש שלך, ומציע גם תנאים שעשויים לשפר את הבריאות והרווחה. תהיה לך יותר התלהבות משגרת היומיום וכנראה תפתח מיומנויות או תחומי עניין חדשים. כמו כן, אתה יכול להיראות כמתקשר, מורה או מדריך. הטבות יכולות להגיע דרך עמיתים לעבודה ואחרים הנוטים להכיר ביכולות שלך או להעריך את תרומתך. הזדמנויות עבודה זורמות לכיוונכם ביתר קלות בשלב זה, אך עליכם להימנע מלקחת על עצמכם יותר מדי או לתפוס את הדבר הראשון שמגיע מכיוון שיופיטר נוטה להביא שפע לכל מקום שהוא הולך וייתכן שיש לכם מגוון רחב יותר של אפשרויות לבחירה, אבל הסכנה היא שאתה מפזר את עצמך דק מדי, אז תצטרך להפריד בין החיטה למוץ ולהתארגן יותר הקשור לעבודה או לשגרה בריאותית כדי להפיק תועלת מלאה מהאווירה הטובה של יופיטר כאן.

עד סוף 2012, שבתאי ממשיך להבהיר שקבוצות חברתיות מסוימות או חברויות מסוימות גברו על הרלוונטיות שלהן. כמו כן, יתכן ואתם חושבים בצורה שונה מאוד על איך להשיג מטרות שהיו על השריפה במשך זמן רב בשלב זה של מסע חייכם. אבל סביר להניח ששבתאי ישמור משהו שאתה מייחל אליו רק מחוץ להישג ידך ואתה רק צריך להיות יותר ממושמע עצמי וסבלני כדי להשיג אותו. שבתאי שולט ב-TIME ולכן זה התחום שבו אתה חייב להיות הכי סבלני ולהתמיד כדי לממש חלום או מטרה בהדרגה, צעד אחר צעד. שבתאי, כוכב הלכת הבונה, יעזור למשהו שונה מאוד להתגבש לאט אם תמשיך בכך. זה התחום שאתה חייב לנהל את הזמן שלך היטב. שבתאי אוהב מבנים, אז בנה בסיס איתן הקשור למעגל חברתי חדש, חלום אהוב או פרויקט ראוי שעשוי להיות בעל תחושה רפורמיסטית או לא שגרתית. התוצאה הסופית בסוף המעבר תהיה שאתה ממלא תפקיד אחר בעיני אחרים, או שזה קבוצה שונה מאוד של אחרים שאתה מסתובב איתם.

אורנוס עובר לטלה ב-12 במרץ כדי להישאר 7 שנים, אתה תימשך לקבוצות של אנשים שמרחיבים את התודעה שלך ומלמדים אותך דברים חדשים וחדשניים. יכול להיות שיש יותר כיף להציע, יותר מפגשים יצירתיים, לא שגרתיים או לימוד של נושא מוזר כמו אסטרולוגיה. ייתכן שיש קשרי ידידות חדשים או יחסי אהבה עם זר או מישהו מרקע שונה מאוד. אורנוס יעורר את רוחכם היצירתית והחופשית וסביר להניח שתרגישו השראה, ונכונים לקפוץ באמונה או לנסות גישה משוחררת יותר מבחינה יצירתית. או, ברמה אחרת, אתם ממזגים את המוח האינדיבידואלי שלכם עם המוח הגבוה יותר.

סאגי שנולדו בשבוע הראשון ועד 7 מעלות שאג'י עולה ירגיש את הרטט הזה בצורה החזקה ביותר החודש.

נפטון עבר זמנית לדגים בשורש התרשים שלך ב-5 באפריל. זה מצביע על כך שתצטרכו להיות תקיפים יותר לגבי גבולות עם בני משפחה או קרובים – אולי ליצור לעצמכם מרחב פרטי בבית או להפוך אותו לסאגיס יפה ורוחני שנולד ב-1-2 ימים או עם ה-1-2 הראשונים. דרגות של עליית Saggie תרגיש את הרטט הזה הכי הרבה החודש.

במשך שנים רבות פלוטו מפתח אותך דרך הצד החומרי של החיים. האם אתה מרגיש רגיש יותר לגבי שליטה של ​​אחרים בכל הקשור לכסף, רכוש או רכוש? לחלופין, האם אתה מרגיש שאתה רוצה לקבל יותר שליטה על אזורים אלה? בסופו של דבר, תגלו היכן נמצא האיזון עבורכם ותעקבו אחרי הכוכב הזה. סאגיים שנולדו מ-26 בנובמבר עד 2 בדצמבר או עם 3-8 מעלות שאג'י עולה ירגישו את הרטט הזה הכי הרבה החודש.

מה-23 רטט הרפתקני כאשר אתה עלול להימשך לאזורים יוצאי דופן שיכולים ללמד אותך הרבה אבל שואפים לענות על הצרכים והדרישות של אחר ולא נותנים להם לעייף אותך.


Source by Diana Garland

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments