החשיבות של סביבה בטוחה עבור הפירסינג שלך

לעתים רחוקות אתה דואג שתכשיט מסוים שאתה מתעסק בו גורם לתגובה שלילית על הגוף שלך, אלא אם כן הוא אלרגי. במקרה של פירסינג בגוף, דאגה זו יכולה להיות מוצדקת. תכשיטי גוף שונים מאוד מהטבעות, השרשראות והצמידים הסטנדרטיים שלך. ראשית אתה בעצם מחורר את הגוף שלך עם חפץ זר, יוצר פצע ופתח ואז מחדיר לתוכו חפץ נוסף. בזמן הכנת הגוף שלך לפצע כזה, עליך לוודא שהכלים והרכיבים שבהם נעשה שימוש הם באיכות הגבוהה ביותר ולא יגרמו ללחץ מיותר; לפחות, יותר ממוצדק.

ודא שהפירסינג שלך נמצא בסביבה סטרילית

הדרך היחידה להבטיח שהפצע או הפירסינג שלך לא יידבקו היא על ידי אישור השימוש באלמנטים הבטוחים ביותר עליו. יתרה מכך יש לעשות זאת בסטודיו מוסמך לפירסינג עם פירסרים מוסמכים. כל פירסר שמכבד את עצמו מבין את החשיבות של שימוש רק במכשירים אותנטיים וב-100% תכשיטים בטוחים. אפילו אלה עוברים אוטומטית (מעוקר) לפני כל הליך. כפפות ותמיסות אנטי בקטריאליות מבטיחות שלא יעברו זיהומים בזמן ביצוע הפירסינג. תכשיטי הגוף הראשוניים צריכים להיות הכי בטוחים שכן לגוף שלך לוקח זמן להחלים. לאחר השלמת תהליך הריפוי, תוכל לעבור לסגנונות ולעיצובים השונים הקיימים בשוק.

בחירת תכשיטי הגוף הנכונים

תכשיטי הגוף הראשוניים המשמשים מיד לאחר יצירת החור צריכים להיות חלקים, ללא שריטות או חריצים. הסיבה להקפדה יתרה בעת בחירת תכשיטים לאחר הפירסינג הראשון היא שכאשר הגוף מתרפא, רקמות חדשות צומחות בתוך ומסביב למתכת, מה שמקשה על העור החדש לנשום אם ההתאמה הדוקה מדי. מתכות מסוימות אינן מזיקות בשימוש עם הגוף כמו פלדה, טיטניום, ניוביום, פלטינה או זהב. פלדה כירורגית היא ללא ספק האהובה מכולם. אלה עוברים סטריליזציה לפני השימוש בהם על ידי פירסרים שיש איתם אספקה ​​של חלקים שונים, מהם תוכלו לבחור.

החיים אחרי פירסינג

מתכות אחרות כמו ניקל ופלטינה, זכוכית ואפילו פולימרים תואמים ביו משמשים בגזרת תכשיטי הגוף. לאחר 3-6 חודשים של הפירסינג אתה חופשי לבחור מה שאתה רוצה ולהציג אותו בגאווה. מתחרים אחרים בעולם תכשיטי הגוף כמו אקריליק, PTFE ואפילו אבני חן ואבני חן נמצאים גם הם בשימוש נרחב. רבים מאלה ניתנים לעיבוד אוטומטי, מה שאומר שהם יכולים להיחשב כתכשיטים הראשונים שהוכנסו בזמן שהפצע מתרפא. פירסרים יכולים לעזור ולייעץ לך לגבי ההליכים הנכונים שיש לנקוט בהם, כמו גם על עשה ואל תעשה.


Source by Luke Harper

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments