היסטוריה אפיגרמטית של שינוי גוף ופירסינג

שינוי הגוף התחיל כטאבו בימי קדם. כשהכל התחיל, זה היה יותר כמו טאבו, שהיה נהוג כסוג של הקרבה, מסורת או מיתוס. אבל היום, זו תרבות אופנה פורחת, בקרב פאשניסטות, במיוחד בני נוער וצעירים בכל רחבי העולם.

ההערה הוותיקה והמקובלת על שינוי גוף היא: זהו תרגול שבו חלקי הגוף שלך מעוצבים מחדש, משנים אותם או משתנים כדי לענות על כמה מטרות נוספות. כאשר אתה הולך לשינוי גוף, אתה מבקר בחנות לשינוי גוף או מומחה שמבצע את השינויים בגופך, באמצעות הציוד הייחודי שלו, בעקבות הליך היגייני ומדיטציה.

זה כמו להתאים אישית את הגוף שלך כדי להפגין את חוש האופנה הייחודי שלך.

פירסינג בגוף הוא גם סוג של שינוי, שבו איש המקצוע יוצר חור או ניקוב בחלקי גוף מסוימים – כמו אוזניים, גבות, סנטר, שפתיים, לשון, בטן, אף, פטמות ואיברי מין – שבהם עונדים תכשיטי פירסינג. חלק מהתכשיטים שעונדים בחלקי גוף מחוררים הם: טבעות טבור, טבעות אף, מוטות, עקומות וכו'.

מתיחה – מתיחת תנוך אוזניים ושפתיים נראית כמו טרנד אופנתי כואב. תנוכי האוזניים נמתחות במידה קיצונית, ומעוטרות בתכשיטי מתיחה ייחודיים כמו מתחדדי אוזניים, מדי אוזניים ומנהרות. עם זאת, זה לא כואב כמו שזה נראה. אבל, כאשר מותחים את תנוכי האוזניים, יש לקחת בחשבון את אמצעי הזהירות המוצעים. מתיחה לא זהירה עלולה להכביד על המראה הכללי שלך לצמיתות.

קִעקוּעַ – מבחינה טכנית, קעקוע נחשב גם כזרם של שינוי גוף, כאשר אתה מתאמן על כך, הצבע/מרקם העור שלך משתנה לנצח. עם זאת, כיום, יש לו היסטוריה וזהות נפרדים, והוא פופולרי בקרב עדרים בכל רחבי הארץ.

העצות הבאות מאירות כיצד מגמת אופנה זו התפתחה עם הזמן-

  • לפי ארכיאולוגים, פירסינג הוא לא דבר עתיק יומין. עם זאת, מדוע בדיוק השתמשו בו השבטים הפרימיטיביים עדיין לא נחשף.

  • גופה חנוטה נמצאה באוסטריה, אשר לפי המחקרים; הוא בן יותר מחמשת אלפים שנה. לאמא הזאת חוררו אוזניים.

  • חוקרים גם חשפו עגילים עתיקים באתר ארכיאולוגי בעיר שומרית עתיקה.

  • בתנ"ך יש גם כמה אזכורים של עגילים.

  • ניתן למצוא את האזכורים של עגילים גם בטקסט העתיק ביותר על פני כדור הארץ, Rigveda.

  • טבעות אף שורשים גם לפני עידן ישו, בשנת 1500 לפני הספירה.

  • פירסינג בגוף הפך פופולרי בעשור של שנות ה-70, בעקבות כמה סרטים הוליוודיים שוברי קופות.

  • כיום, זהו אחד ממגמות האופנה הנפוצות ביותר בעולם. לסלבריטאים, דוגמניות אופנה, ספורטאים וכו' יש להודות על מגמה אופנתית חדשה זו.

זה בגלל הטבע האנושי שתמיד שואף למשהו חדש, נתקלנו במספר המצאות ואבני דרך בהיסטוריה של האבולוציה. האופנה של שינוי הגוף היא דוגמה להצהרה שנאמרה קודם לכן. לא משנה מאיזו סיבה או מטרה, שלשמה אנחנו, האנשים התחלנו את זה, היום זה הפך להצהרה אופנתית מפוארת בכל רחבי הגלובוס.


Source by Luke Harper

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments