היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג הסוגר שאתה קונה יהיה תלוי לעתים קרובות באיזה סוג של תכשיט אתה מייצר, ומי קהל היעד של פריט התכשיט שלך. למרות שלכל אחד יש סוג אבזם מועדף משלו, כל אחד צריך להיות פתוח לשקול את השימוש בסוגים אחרים של אבזם תכשיטים בעבודתו. המאמר שלהלן ידון ביתרונות ובחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים. אבזמים מגנטיים משתמשים במגנטים בחוזק בינוני כדי להחזיק את שני הקצוות של תכשיט יחד. לאחר מכן ניתן להפריד את הקצוות על ידי משיכת המגנטים.

אחד הדברים שחלק מהאנשים מעדיפים בתכשיטים עם אבזם מגנטי הוא שסוגים אלה של אבזמים קלים מאוד לשימוש. למרות שסוגרי התכשיטים האלה משתמשים בדרך כלל במגנט חזק למדי, כדי למנוע מהפריט להישלף בקלות, הם עדיין ניתנים לשימוש על ידי רוב האנשים. משמעות הדבר היא שניתן להשתמש בהם בתכשיטים המיוצרים עבור אנשים שאחרת עלולים להיאבק להשתמש בצורות חלופיות של אבזם תכשיטים. אנשים מבוגרים רבים מתקשים להשתמש בסוגרי טפרי לובסטר קטנים יותר או בסוגרי ברגים קטנים, מכיוון שאצבעותיהם אינן זריזות מספיק. סוג זה של הידוק הוא אפוא אידיאלי אם אתה מנסה ליצור תכשיטים לאנשים עם תנועה מוגבלת.

למרות שחלק מהאנשים עשויים למתוח ביקורת על העובדה שסוגים אלה של סוגרים ייפרדו אם יופעל עליהם כוח, אחרים מוצאים זאת באיכות טובה. רבים נהנים מהעובדה שאם הם עונדים שרשרת עם סוגר מגנטי, והשרשרת נמשכת בחדות, השרשרת שלהם תרד לפני שייגרם נזק רציני לצוואר. למרות שהם לא רוצים לאבד את השרשרת שלהם, עדיף בהחלט לאבד שרשרת מאשר לאבד את הראש! סוג זה של אבזם תכשיטים הוא לכן רעיון עבור כל מי שדואגת מחנק, או עבור אמהות שיש להן תינוקות מושכים שאוהבים למשוך את השרשראות שלהם.

צורות מסוימות של תכשיטי אבזם מגנטי משמשים למעשה ליותר מאשר רק לשימושים המעשיים שלהם. מאמינים כי תכשיטים מגנטיים יכולים למעשה לשמש סוג של הקלה בדלקת פרקים. אנשים רבים קונים פריטים מגנטיים אם הם רוצים הקלה קלה ממספר רב של מחלות מפרקים הקשורות. אלפי אנשים נשבעים בהשפעות החיוביות של תכשיטים הכוללים מגנטים.

למרות הדברים החיוביים הרבים בסוג זה של אבזם תכשיטים, יש להשתמש בהם גם במידה של זהירות. אם אתם שוקלים להשתמש בממצאי תכשיטים מגנטיים, עליכם לוודא כי אתם מרחיקים אותם מילדים צעירים, כי הם עלולים להיות מסוכנים. אם בולעים מחברים מגנטיים, עליך לפנות מיד לרופא, מכיוון שהם עלולים להיות מסוכנים מאוד. יש להימנע גם מסוגרים מגנטיים ומהדקים על שרשראות על ידי כל מי שיש לו קוצב לב, כי למגנטים יכולה להיות השפעה על אופן פעולתו של קוצב הלב.


Source by Ador Talukdar

About admin

Check Also

תכשיטים קלים: תכשיטים מבוקשים על ידי נשים מודרניות

בזמן שאנחנו מדפדפים את דפי ההיסטוריה, אנחנו מגלים שיותר טוב עקבו אחרי ההתלבשות לחתונות. נשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments