הכרויות מקוונות לאוהבי קעקועים ופירסינג

יש לך קעקוע או פירסינג בגוף? מחפשת דייט עם מישהו כמוך?

הסיכויים די גבוהים שיש לך קעקוע איפשהו על הגוף שלך, בין אם הוא נראה כל הזמן או לא, וקצת נמוך יותר באשר לפירסינג בגוף.

ישנם אנשים רבים שמוצאים קעקועים ופירסינג אירוטיים ונחשקים ביותר, ורוצים למצוא בן זוג שחולק את אותה תשוקה לקעקוע ו/או פירסינג בגוף.

היכרויות מקוונות לאוהבי קעקועים ולחובבי פירסינג בגוף חי וקיים. לא רק זה, הוא גדל יותר ויותר פופולרי מדי יום. מרגע שנחלתם של ציפורים ופריקים בכלא לשעבר, שתי הצורות הללו של שינוי גוף עברו לחברה "רגילה" והן מתקבלות ביתר קלות על ידי הקהילה בכללותה. אם אתה אוהד של איגוד הכדורסל הלאומי (NBA), אתה רק צריך לראות משחק עם ה-Birdman בו כדי לדעת על מה אנחנו מדברים!

אתה יכול לנסות ולאסוף נשים או גברים עם טפטופים או פירסינג באתרי היכרויות מיינסטרים, או באתרים מיוחדים. ישנם אתרי הכרויות וקהילות מקוונות שלמים שמחפשים ומקדמים חברים שמתעסקים בקנאות בקעקועים ופירסינג מסוגים שונים. אתה יכול לשים לך מידע בפרופיל על מידת קעקוע הגוף שיש לך, במיוחד לגבי שרוולים (מלא, חצי או רבע). היכרויות מקוונות נותנות מענה לאוהבי כל מיני קעקועים:

  • קעקועים שבטיים
  • קעקועים קלטיים
  • קעקועי פנטזיה (דרקונים, חדי קרן)
  • קעקועים בשפה זרה
  • קעקועים מסירות
  • כל השאר שאתה יכול לדמיין מקבל דיו על הגוף שלך!

אחד הדברים הגדולים בהתחברות עם חובב קעקועים באמצעות שירות היכרויות מקוון הוא האפשרות לעיין בכל גלריות הקעקועים המדהימות. אתה עלול לעבור בחורה או בחור ברחוב ולתהות אם יש להם קעקועים חבויים וחמים. לעולם לא תדע! אבל כשאתה נכנס לאינטרנט כדי לבדוק אוהבי קעקועים שמחפשים לצאת עם אנשים דומים, הכל מוצג לראווה כדי שתוכל ליהנות.

יש אנשים שצריכים להסתיר את עבודת אמנות הגוף הטובה ביותר שלהם מהעין – בדרך כלל כי העבודה שלהם מעט שמרנית. המנהלים ואנשי העסקים ונשות העסקים האלה לא יכולים להרשות לעצמם להפחיד כמה מהקולגות והלקוחות השמרנים יותר שלהם בגלל הקעקועים הבלתי פוסקים שלהם. אבל אותם אנשים רק שמחים לצלם תמונות של עבודת הדיו המדהימה שלהם ולשים אותם בגלריית היכרויות מקוונת כדי להשתמש בהם כשיטה למשוך אישה או גבר שמעריכים את העיצובים.

אותו סוג של דברים מתאים לפירסינג בגוף. פטמות ניקובות וחלקי גוף אינטימיים אחרים עשויים להיות פיתוי ענק למשיכת בן זוג, אבל זה לא מסוג הדברים שאתה הולך לראות בציבור לעתים קרובות מאוד. כמה מפירסינג הפנים השערורייתי יותר הם קרן אור עבור מעריצי פירסינג אחרים, אבל שוב, לחבר'ה ולנערות בעבודות משרדיות אולי יהיה איזה פירסינג לוהט מוסתר הרחק מהעין. ברגע שהם מקבלים את הפרופילים שלהם באתרי ההיכרויות למבוגרים, אז הם חופשיים לפרסם את הפירסינג האינטימי שלהם כדי לאסוף נשים או גברים מהחלומות שלהם.

בין אם יש לך פירסינג בפטמה, פרינס אלברט, פורצ'ט או פירסינג בטבור תלוי עם אבני חן נוצצות, אתה יכול למצוא את בן הזוג הפוטנציאלי שלך בצורה נוחה מאוד באמצעות היכרויות מקוונות.

קעקועים ופירסינג הם משמעותיים, ודרך מצוינת לבסס בסיס משותף עם דייט מקוון פוטנציאלי שחולק את התשוקה שלך לדיו ותכשיטי גוף.


Source by Cam Langdon

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments