הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית הגדולה. בדרך כלל, החלופה היחידה שיש לאיבר המין היא היעדר עורלה, שכן ברית מילה היא מנהג נפוץ מאוד המבוצע על תינוקות זכרים על ידי רופא. נראה שאם לא כן, רוב הגברים עוזבים מספיק טוב לבד, בגלל הרגישות המופלגת של האזור, ומעדיפים להשאיר את אמנות הגוף לאיברי גוף פחות עדינים. ובכל זאת, יש כמה גברים שאוהבים להתבלט בקהל ואולי לא אכפת להם מכאב נוסף. המשך לקרוא כדי ללמוד על כמה מהדברים המזעזעים שחבר'ה עושים את הזבל שלהם ומדוע חלק מההליכים האלה יכולים להפוך את הטיפול בפין לקשה וחשוב יותר.

פירסינג לפין: גברים שנהנים מתכשיטים קטנים עשויים למצוא את עצמם רוצים פירסינג לפין… או שניים. פירסינג לפין יכול להיעשות דרך העור על ציר הפין, שק האשכים, ראש הפין או אפילו דרך העורלה. לעתים קרובות, סרגל או פירסינג בסגנון טבעת משמש לגברים שרוצים בלינג קטן על העסק שלהם. חשוב לדעת, עם זאת, כי פירסינג הפין נוטה להידבק, אז הם צריכים תמיד להיעשות על ידי איש מקצוע עם ציוד סטרילי. בנוסף, בגלל הכמות הגבוהה של חיידקים שנמצאים מתחת, נדרשת היגיינה יוצאת דופן כדי למנוע זיהום כואב ומגעיל.

קעקוע הפין: בדיוק כמו שאר הגוף, הפין יוצר משטח קעקוע מושלם – אם כי אפשר לדמיין שגורם הכאב יהיה קצת יותר אינטנסיבי. כמו בכל הקעקועים, הסיכוי לזיהום הוא הסיכון החמור ביותר, אז שוב, קעקועים צריכים להיעשות על ידי איש מקצוע, ורק בתנאים הסניטריים ביותר. במקרים נדירים, קעקועים של הפין גרמו לנזק עצבי קבוע לאזור, אז הקפידו לבחור אמן ביד יציבה!

פנינה של הפין: בדומה לפירסינג לפין, פנינה לפין או חרוזים הוא סוג של שינוי גוף שנותן לפין מעט תככים נוספים; רק במקום שתכשיטי הגוף יהיו מבחוץ, הם מושתלים מתחת לעור הפין. המשיכה העיקרית מאחורי הפנינה היא שהיא נועדה לשפר את ההנאה המינית לשני בני הזוג, שכן היא יוצרת מרקם, מעט מְצוּלָע תחושה לפין. ניתן להשתיל פנינים בצורות ובגדלים שונים בפיר, מתחת לעורלה, או אפילו בשק האשכים. הדבקה ודחייה של הפנינים היא תופעת הלוואי השכיחה ביותר, מה שהופך את ההיגיינה בזמן הריפוי לחשובה ביותר, שכן פנינים נגועות או נדחות יש להסיר בניתוח!

ברית מילה: כן, כמה גברים שלא קיבלו את הגזירה כתינוק או כילד בוחרים לעשות את ההליך כמבוגר. ברית מילה היא הסרת העורלה, וגבר יכול לבחור לעשות זאת מסיבות דתיות, חברתיות, תרבותיות או רפואיות. גברים הסובלים מזיהומים כרוניים מתחת לערלה או שיש להם עורלה הדוקה שכואב לנסיגה עלולים לפנות להליך.

שיקום עורלה: בדיוק כפי שגברים מסוימים מייחלים ללא ערלה, ישנם גברים שבוחרים לבצע שיקום עורלה כדי לשחזר את מראה העורלה. עור נלקח משק האשכים ומצמיד אותו לפיר בשיקום כירורגי, או עור הפין מהפיר נמתח על ראש הפין בשיקום לא ניתוחי.

שמירה על בריאות הפין

בכל פעם שנעשה ניתוח, הליך או שינוי באיבר המין, קיים סיכון לזיהום. הדרך הטובה ביותר למנוע זיהום היא לשמור על היגיינה מעולה באמצעות שטיפה יסודית של האזור במים וסבון עדינים. בנוסף, גברים צריכים להשתמש ב-a קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man 1 Man) המכיל ויטמין A – ידוע בסגולותיו האנטיבקטריאליות. למעשה, לא משנה אם הפין טהור כמו היום שבו נולד בעליו או שעבר שינויים רבים, קרם בריאות הפין הוא חלק חשוב מההיגיינה היומיומית כדי לשמור על הפין בריא וצעיר וכדי להפחית את הסיכוי לזיהום.


Source by John Dugan

About admin

Check Also

ההיסטוריה והתרבות של אוזניים מתוחות

אנשים מקשטים ועושים שינויים במראה גופם מאז תחילת ההיסטוריה המתועדת. זה לבש צורות רבות לאורך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments