המשמעויות הסודיות של קעקוע ידיים מתפללות

קעקוע הידיים המתפללות הוא קעקוע דתי מאוד אקספרסיבי. בשוק קיימים כיום קעקועים דתיים רבים, אך הוא אחד הפופולריים ביותר. כמובן, האמונות הדתיות שלך הן בחירה אישית. ההחלטה לעשות קעקוע דתי היא גם כן. אמנות גוף היא לעתים קרובות סימן לביטוי דתי. אך לפני שתקעקע ידיים מתפללות, שקול זאת היטב. היו בטוחים שהאמונה שלכם כל כך חשובה לכם. שקול האם קעקוע ידיים מתפלל הוא ביטוי הולם לכך. כך, לא תתחרט על זה בהמשך.

ההיסטוריה מאחורי סמל קעקוע הידיים המתפללת מתחילה באלברכט דאורר, שהיה אמן גרמני. הוא צייר את הידיים המתפללות במתנה לראש עיריית פרנקפורט, במאה ה -15.

הסיפור מספר שהידיים נועדו לייצג את ידיו של אחיו של דאור. אתם מבינים, משפחתם לא יכלה להרשות לעצמם לפרנס שני אמנים. כך שלמרות שאחיו של דאור היה גם אמן, לילה אחד הופך מטבע ואחיו של דאור הפסיד.

לכן, הוא היה צריך ללכת לעבוד במכרות, כדי לפרנס את המשפחה. דאור צייר את "הידיים המתפללות" כמחווה לאחיו ואנשים שעושים קעקוע ידיים מתפללות היום מביעים את אותן רגשות של דת ומשפחה.

למעשה, קעקוע ידיים מתפלל יכול להיות בעל משמעויות רבות כיום. לפעמים זה נעשה כתפילה לזכור בן משפחה או חבר שמת. זה יכול גם לייצג משפט או קושי שאדם עבר. לפעמים ההורים מקבלים את הידיים המתפללות מקעקעות את עצמן ויש להדביק אותן גם על ילדיהן. הם עושים זאת כדי לייצג את הקשר ההורי וההנחיה שלהם. יש אנשים שעושים קעקוע בידיים מתפללות כי הם מרגישים שזה יעזור להם להתרומם מדיכאון עמוק. חלקם מקבלים אחד כחלק מתהליך האבל כאשר מישהו שהם מכירים מת. לא משנה מה הסיבה הספציפית לקבלת אחד, הסיבה הכללית היא אמונה ונוחות דתיים.

בעוד שציור הידיים המתפללות משמש כמודל, ישנן וריאציות. כל אמן קעקועים דתי שונה גם הוא. לכולם יש מאפיינים ייחודיים. לכן, הקפד למצוא עיצוב קעקועים בידיים מתפללות ואמן ששניהם מתאימים לרצונך. זה עלול לקחת קצת זמן, אבל זה יהיה לך שווה את זה, בטווח הארוך.

כשמדובר בקעקועים דתיים, חשוב במיוחד שהם יהיו מדויקים. כדי לבחור את האמן המתאים לעטות על קעקוע הידיים המתפללות שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות. ראשית, דבר עם אחרים עם קעקועים דתיים. כמו כן, קבל הפניות. שוחח עם אמנים במספר מכוני קעקועים. וודא שגם לאמן יש רישיון. זה יכול לעזור לך לעשות את קעקוע הידיים המתפללות הכי טוב שאפשר להתגאות בו לכל החיים.


Source by Wincent Loh

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments