המשמעות של קעקוע העכביש

לרוב במאות השנים האחרונות שתועדו בני אדם הטביעו קעקועים על גופם מסיבה של סיבות החל מהגנה קסומה, הקלה על כאבים, נקמה ועד הכרזת ניצחון נגד אויב. ניתוח היסטורי מזכיר קעקועים שנוצרו כדי להציג יופי, אומץ, סולידריות קבוצתית, אמונה דתית, הלם ועצמאות אישית. מחקרים שנעשו לאחרונה הראו שלמעלה מ -60% מבני הנוער בצפון אמריקה בגילאי 18 עד 30 יש לפחות קעקוע אחד על הגוף.

בין עיצובי הקעקועים הפופולריים ביותר בעולם, קעקוע העכביש הוא סמל החוצה ז'אנרים רבים של קעקועים. ההערכה היא שמקעקוע העכביש מקורו בשבט יליד אחד של מלזיה. לכן הוא מוצג מאוד על ידי רוב הקעקועים השבטיים של שבטים ילידים שונים ברחבי העולם. מעט מאוד תרבויות אינן מצליחות לקבל סיפורים על עכבישים המורכבים במיתולוגיות שלהם, אולי כי עכבישים מאכלסים כמעט בכל פינות הגלובוס. מאבק ברשת המורכבויות של החיים הוא בעצם מה שמסמל קעקוע עכביש.

בחלק מהשבטים קעקועי העכביש מייצגים לכידה כלואה בעוד שהחוטים השונים המרכיבים את הרשת מרמזים על מטאפורה המסמלת ברים. במדינות המערב, הסורגים הללו קשורים לפשע, המתאר כמה זמן שהה מאחורי חומות הכלא. הקעקוע הוא סמל של דור מתקשה; מאבק בסמים, מאבק נגד המערכת הפוליטית, בעוד שאנשים מסוימים תמיד נאבקים נגד מוזרות החיים. ולכן לא משנה כמה זמן וההתמודדות שלכם תהיה רבה, אתם מוצאים את עצמכם מסתבכים ברשת החיים. כך שאצל נאצי רוצה להיות עם קעקוע עכביש על הלחי ללטיני ברחוב עם אותה תכונה על צווארו, זה בעצם נמשך לאותה משמעות, קעקוע העכביש אינו ישות השייכת לאף קבוצה ספציפית אלא לכל מי שמחזיקי החיים מחזיקים בנשגבות של רשת.

חלק מהאופנוענים רואים בקעקוע העכביש ייצוג גורל, שבו הרשת בסופו של דבר הנובעת מפעילות עכביש מראה עד כמה אנו סבוכים ביומיום ברשת הגורל. בקיצור, המשמעות היא להיתפס במספר עצום של מצבים שאי אפשר להכיל אותם, כפי שהחיים בהחלט.

קעקוע העכביש נקשר להרבה דברים בעולם כיום. עבור חלק, הקעקוע שלך יכול להיות רק ייצוג של הזמן שהיית מאחורי סורג ובריח בכלא, בעוד שאחרים תופסים אותו כאדם שחוויית החיים שלו חצתה את דרכו עם ה- KKK. אותו קעקוע במרפק יתרחש כמרמז על ראש עור שיש לו בעיות עם סביבתו, אדם נטוש ואדם נגד הכל; אנטי גזעני, אנטי הומו, כמו גם חותמת גומי של ראש עור בכלא מאחורי צל המוות על מוות, מוות ברצח על המצח. עבור סוג אחר של איום חברתי, זו רק תזכורת להם ולאחרים כי היה להם העונג לרצות עונש למשך מספר שנים מסוים. לא תהיה זו הפתעה אם קעקועי העכביש לא יעלו על תיאור מספר האנשים שאדם נתן כרטיס אקספרס למבוך המוות.

במשך מאות שנים, קעקוע העכבישים שאב קונוטציות מתרבויות פופולריות, מיתולוגיות כאשר מנת סמליות היא התוצאה. זו הסיבה לכך שהיום להרבה חובבי קעקועים של עכבישים הכתובות האלה נגזרות מתמונות היום, כמו הדמות שלוב מעומק הסרט שר הטבעות וסרט איש העכביש וספרות הקומיקס, ונותן להם כזה קעקוע מאצ'ו וייצוג טוב יותר של האמונה האישית שלהם. אמונה מרדנית הנראית בתכונות של עכביש, סמל לסבלנות עקב טכניקת הציד בה היא משתמשת והדרך בה הוא ממתין לטרפו לאחר הקמת רשת, וגם מנה של זדון ושובבות מרעלו וארסו הקטלני. . תכונות אלה מאומצות על ידי רבים מול קעקועי עכביש כאשר רוחם מתעוררת נגד מוסדות היום. זו הסיבה שאמרה של קעקועי העכביש לנצח תהיה מקיפה בכל תקופה בתוך רשת החיים.


Source by Benson Mwangi

About admin

Check Also

טבעות נישואין מקועקעות – איך להיפטר מקעקעי טבעות נישואין

רוב הזוגות שעשו קעקועים של טבעת הנישואין על אצבעותיהם מגלים לעתים קרובות בדרך הקשה שאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments