הסרת קעקועים משנה חיים

הסרת קעקועים הולכת וגוברת בביקוש ובפופולריות, אבל יש בזה יותר מסתם הסרת פרפר דוהה או שם של בן זוג בעבר. אולפנים להסרת קעקועים, בתי חולים, מחלקות משטרה וקבוצות הסברה במדינות רבות מציעים שירותי הסרת קעקועים שמשנים חיים ללא עלות. שירותים אלה יכולים לעזור לעשות יותר מאשר לשנות את תדמיתו של אדם, הם יכולים לעזור לו לדחות את הזמנים המטרידים. קבלת תזכורות יומיומיות על חיים קודמים, אירועים וצרות יכולה להפריע לאנשים בצורה עצומה והסרת סימנים אלו יכולה לעזור לשנות את חייהם.

כמה דרכים שבהן רופאים להסרת קעקועים עוזרים לאנשים על ידי הסרת דיו היא על ידי הסרת קעקועים הקשורים לכנופיות. לקוחות יכולים לנוע מגיל 14 ועד אמצע שנות העשרים לחייהם ומעלה. קבוצות אלו מתמקדות בהסרת קעקועים בכלא ובכנופיות כדי לאפשר לאנשים להתקדם בחייהם ולהיפרד מחיי הפשע הקודמים שלהם. קעקועים של כנופיות יכולים למנוע מאנשים להגיע לעבודה ולהתקדם מבחינה כלכלית. אנשים רבים מרגישים לכודים בקעקועים של הכנופיה שלהם וחושבים שללא הסרה אנשים יקשרו אותם אוטומטית לחיי כנופיות, לא משנה עד כמה חייהם עשויים להיות מופרדים בשלב זה.

קעקועים בכלא הם גם בעיה נפוצה עבור אנשים. קעקועים אלה נוצרים לעתים קרובות עם דיו שעלול להיות מסוכן לאדם ולגרום לבעיות רפואיות גם שנים לאחר ביצוע הקעקוע הראשון. הסרתם יכולה לעזור לשפר את הבריאות והמנטליות של האדם ששירת את זמנו ומחפש להתקדם.

ישנן תוכניות אחרות שגם עוזרות לקורבנות פשע וסחר. אלו הן תוכניות ספציפיות לכיסוי עלות הסרת קעקועים עבור קורבנות פשע והסרת הקעקועים ללא לחץ. נכון לעכשיו, באילינוי ובניו המפשייר יש חוקים המספקים פיצויים לקורבנות פשע המסירים את הקעקועים שלהם. יש גם אולפנים שמסירים קעקועים לנפגעי פשע ללא תשלום. לקורבנות יש יותר מהקלה לשים את הזיכרונות הללו מאחוריהם בצורה בטוחה ולהחלים רגשית בו זמנית. תזכורות יומיות לפשעים אלו יכולות להוות טריגר לקורבנות והרחקה יכולה להיות חוויה מעצימה באמת.

הדרך האחרונה להסרת קעקועים היא לעזור לאחרים היא באמצעות תוכנית שנוצרה על ידי החברה האמריקאית לרפואת לייזר ונקרא התחלות חדשות. זוהי תוכנית כלל ארצית המסייעת לחולי סרטן להסיר סימני קרינה. הלקוחות חשים בהקלה שסיימו את הטיפולים בסרטן ולעיתים קרובות עולים עד דמעות כאשר מסירים את סימן הקרינה. זה השלב האחרון בחוויה ארוכה וכואבת. הרופאים והאולפנים המעורבים נרגשים שהם יכולים לעזור ואינם גובים עמלות עבור השירות.


Source by Anthony Doughty

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments