הסרת קעקועים של Salabrasion, כואבת אבל טובה, אם יש לך סף כאב גבוה!

האם יש לך סף כאב גבוה?

הסרת Salabrasion Tatu לבעלי סף כאב גבוה!

והנה הסיבה.

הליכי הסרת קעקועים של סלברסיון הם אחת הדרכים היעילות ביותר, אך כואבות ביותר, להסרת קעקועים לא רצויים. תהליך זה הוא די פשוט וניתן לעשות אותו אפילו בבית. העלות גם היא בגבולות התקציב, אבל התהליך חייב להיעשות עם חומרים סטריליים.

מי שרוצה להסיר את הקעקועים שלו עם סלברס צריך להבין שעם הליך זה, ישנם סיכונים רבים לזיהום וצלקות, שלא לדבר על כך שאין הרבה חומרי הרדמה שיכולים להפחית את הכאב במהלך התהליך.

התהליך השתנה מעט במהלך השנים. החומרים הדרושים הם מלח שולחן, מים נקיים, מכשיר שוחק כמו גוש עץ בגזה או ספוג מחוספס. כל פגישת סלברס יכולה להימשך כ-30 עד 40 דקות כל אחת.

יש לגלח משיער את עור הקעקוע ומסביבו ולנקות אותו. המלח והמים הדרושים לערבב ומורחים על עור הקעקוע. לאחר מכן יש להשתמש במכשיר השוחק כדי לשפשף את הקעקוע עד שהעור הפך לצבע אדום עמוק. ייתכן גם דימום קל. יש להסיר את רוב האפידרמיס וחלק מהדרמיס בתהליך זה.

לאחר קרצוף העור, מדובר בפצע פתוח שזקוק לניקוי והגנה מתמדת. כדי לרפא את הפצע ולהסיר את הקעקוע בהצלחה, יש למרוח משחה אנטיביוטית ולעטוף את האזור בגזה סטרילית. יש להשאיר את הגזה למשך שלושה ימים. לאחר שנגמרו שלושת הימים, יש להסיר את הגזה; יש למרוח מחדש מלח ומשחה אנטיביוטית בקפדנות!

עטפו מחדש את האזור הפגוע בגזה סטרילית והשאירו אותו למשך שלושה ימים נוספים. לאחר שלושת הימים האלה, הסר את הגזה. העור המת מההליך להסרת קעקוע ה-salabrasion צריך להתנתק מעור בריא שלוקח איתו את הדיו בגלדים. יתכן ויהיה צורך במפגשי סלברס נוספים כדי להסיר לחלוטין את כל עקבות הקעקוע הלא רצוי.

הסרת קעקוע סלברסיה היא אחד ההליכים הכואבים והמצטלקים ביותר שיש.

מטופלים רגישים מאוד לצלקות גדולות ומכוערות ולזיהום, מה שעלול לעכב את הסרת הקעקוע ולהפוך את התהליך לכאוב עוד יותר. נאמר שהמלח פועל כחומר הרדמה, אך לא הוכח כמוצלח.

מכיוון שהסרת קעקוע סלברס היא כזו שלא מוצעת לרוב במרפאות, רוב המטופלים בוחרים לעשות את ההליך הזה בבית עם חומרים בסיסיים וזולים. ניתן לרכוש מלח שולחן, מים נקיים, משחה אנטיביוטית, ספוג עור גס וגזה סטרילית בכל החנויות הכלליות. למי שרוצה להימנע מצלקות גדולות, דווח כי קרם להסרת צלקות זכה להצלחה מסוימת וניתן לרכוש אותו גם בחנויות כלליות, אך רוב מפגשי השחיקה הסתיימו בצלקות גדולות ולא מושכות.

התהליך הכולל של הסרת קעקוע סלברסיון יעיל ביותר בעלות פרוצדורלית נמוכה למטופל אך עם עלות גבוהה של כאב וצלקות קבועות.

עם זאת, לאלו מכם שעדיין עשויים להתעניין בהליך זה, תוכלו למצוא מידע נוסף באתר שלנו, להליך הסרת קעקועים זה ואחרים.

למי שבאמת רוצה את התשובות, זהו!


Source by Allen Pollick

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments