הפחתת כאבי קעקועים – 6 שלבים בסיסיים שעם זאת התעלמו מהם שעליך לבצע

מכיוון שאמנות היא צורת ביטוי, היא לא מוגבלת רק לאמנויות דיגיטליות, ציורים, מוזיקה ועוד רבים אחרים, אלא היא גם יכולה להיות מסומנת על העור. קעקוע, הצורה הנפוצה ביותר של אמנות גוף היא לא רק ברק וביטוי עצמי, אבל זה גם כרוך בכאב. עם זאת, חובבים רבים ואפילו אמני קעקועים מודים שכאב יכול להיות ממכר וזו הסיבה שהם ממשיכים לחזור למכון הקעקועים.

כשאתה עושה לעצמך קעקוע, אתה צריך להכין את עצמך לכאב שהוא גורם. יש שיחשבו שזה כמו עקיצת חרק או כאב שורף בהתאם לסף הכאב של האדם. אבל באזורים שבהם יש פחות בשר כמו הקרסוליים, הצוואר או פרק כף היד, הכאב עז יותר בהשוואה לקעקוע במקום הרגיל.

מאז קבלת זה די כואב, אתה צריך להכין את עצמך לפני שתעבור את ההליך. קבלת מידע והכנתך למה לצפות מונעת חרדה ועצבנות שעלולים לגרום ליותר כאב. הגדרת התודעה מפחיתה את הכאב הנתפס.

הנה איך להפחית כאב קעקוע:

1. הימנע משתיית אלכוהול לפני ההליך

כחלק מההכנה, לעולם אל תשתכר כשאתה עושה קעקוע. למרות שבסרטים ובסיפורים הם מערבבים השתכרות ודיו, זה לא רעיון טוב כי זה יכול להוביל ליותר דימום שבסופו של דבר יכול לגרום ליותר כאב.

2. יש לשתות מים מוכנים במהלך התהליך

דרך נוספת כיצד להפחית כאב היא להישאר עם לחות בכל התהליך. אמנים מציעים ללקוחות שלהם להשרות לחות לפחות 36 שעות לפני קבלת הדיו מכיוון שהתייבשות עלולה לגרום לבעיות והגרוע מכל, אתה יכול להתעלף ככל שהיא מתקדמת.

3. בצע את תרגיל הנשימה

נשימה יציבה עמוקה היא תמיד תרגול טוב כדי למנוע כאב. לנשום פנימה, לנשום החוצה. שוחח עם האמן כיצד הוא יכול לעזור לך בכך.

4. הפסקה להפסקה

כאשר הכאב נעשה יותר מדי או שאתה חושב שאתה לא יכול להתמודד עם זה, אתה תמיד יכול לבקש מהאמן לעשות הפסקה ולהשהות לזמן מה. זה מוצע גם מכיוון ששכיבה, ישיבה או כל תנוחה יכולה להיות מעייפת.

5. הפני את תשומת הלב שלך

כמו כן, נסה לדבר עם חברך או לצפות בתוכנית טלוויזיה או להאזין למוזיקה טובה או אפילו לדבר עם האמן כדי להסיט את תשומת הלב שלך ולשכוח מהמחט שצובטת בעור שלך.

6. קח משכך כאבים

לבסוף, כאשר ההליך נעשה, מומלץ לקבל תרופות נגד כאבים כמו NSAIDs או חומצה mefenamic מבית המרקחת. מדובר בתרופות ללא מרשם ולכן אין צורך במרשם רופא.

כדי להפחית ביעילות את כאבי הקעקועים, ולהימנע מבעיות, אל תישען על הצד שבו קעקעת או אפילו תגרד אותם. לא מומלץ לשים מזור או קרמים על האזור כי זה יכול לגרום לגירוי שעלול להוביל לזיהום.


Source by Mark M Stacy

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments