הצבת קעקועים לילדה הצנועה

האם אתה אחד מאלפי האנשים שהיו רוצים קעקוע אבל מפחדים ממה ההורים, הבוס או החברים שלך יחשבו? אל תדאג, אם אתה רוצה להיות יותר צנוע לגבי הקעקועים שלך אתה יכול ליישם אותו בחלל לא בולט שיראה רק על ידי הקרובים לך.

1. קעקוע בגב התחתון. קעקועים אלה ממוקמים על הגב התחתון והם פופולריים בקרב נשים. הם נראים בדרך כלל רק אם לובשים ביקיני או ג'ינס נמוך; עם זאת, אתה יכול להשוויץ בהם כרצונך. כמו בכל הקעקועים, יש יתרונות וחסרונות עם המיקום הזה. ראשית, כל עיצובי הגב התחתון נראים כמעט אותו הדבר. יש מעט מקוריות. עם זאת, אם אתה מקזז את העיצוב מימין או שמאל לעמוד השדרה או אם אתה מוסיף אלמנטים אחרים משני צידי הקעקוע, זה יכול להפוך לייחודי יותר. חיסרון נוסף לקעקוע בגב התחתון הוא שזה אחד המקומות הכואבים יותר לקבל כזה. באופן כללי, אם הקעקוע מיושם קרוב יותר לעצם, אז זה יהיה כואב יותר. ככל שיש יותר שומן/שריר, זה פחות כואב.

2. קעקוע בבטן התחתונה/בטן. זהו עוד אזור לא בולט לקעקוע והוא אחד המקומות הסקסיים ביותר לעשות כזה. קעקוע באזור הבטן/בטן התחתונה יראה רק כאשר תרצה שייראה. זה יכול להיראות כסקסי מאוד והפתעה בלתי צפויה על ידי המאהב שלך. למרבה הצער, יכול להיות גם חסרון לסוג זה של קעקוע. ראשית, הריון או עלייה במשקל יכולים לשנות את האופן שבו הקעקוע שלך ייראה, מכיוון שהבטן בטוח תתרחב עם ההריון ועלייה במשקל. כמו כן, למקעקע קשה יותר למתוח את החלק הזה בגוף, אז הקפידו ללכת למקעקע אמין ומנוסה. כמו כן, זמן הריפוי עשוי להימשך מעט יותר עבור קעקוע בבטן/בטן התחתונה, מכיוון שבגדים נוטים להיות במגע מתמיד עם אזור זה.

3. קעקוע רצועת חזייה. זהו עוד אזור צנוע לעשות קעקוע. רוב הזמן, אף אחד לעולם לא יידע שיש לך קעקוע, מכיוון שהוא מוסתר מתחת לרצועת החזייה שלך, אבל אם אתה רוצה להשוויץ בו, עדיין יש לך את האפשרות הזו. קעקועים של מילה או אמירה עובדים היטב עבור אזור זה, מכיוון שמדובר בחלל ארוך ודק. בחר את הקעקוע הזה בזהירות כדי לא להיות מודע לעצמך אם תחליט ללבוש שמלת סטרפלס. החיסרון במיקום זה לקעקוע הוא שאזור זה בא בדרך כלל במגע ישיר עם בגדים, מה שעלול לגרות את הקעקוע ולגרום לזמן ריפוי מוגבר.

4. פרקי כף היד. החלק הפנימי של פרק כף היד הוא מיקום פופולרי נוסף לקעקוע צנוע. זה יכול להיות מכוסה בתכשיטים, אם תבחר בכך, או להראות אותו כ"תכשיט" שלך. זה יכול להיות קעקוע מסוג שבטי או אולי פרפר. זהו מקום נוסף בגוף שקרוב לעצם ועשוי להיות קצת יותר כואב בעת יישום. זכור, קעקוע זה יהיה קשה יותר להסתיר.

5. קרסול. קעקוע קטן על הקרסול פחות מורגש מאזורים אחרים, מכיוון שרובם הוא נמוך יותר בגוף ורוב האנשים אף פעם לא מבחינים בו. כמובן, קעקוע על הקרסול החיצוני או הקדמי של הקרסול יהיה גלוי יותר. אם אתה נועל בדרך כלל סנדלים ללא גרביים, אז גירוי לא אמור להוות בעיה. בדיוק כמו הקעקועים הממוקמים על פרק כף היד, נושאים שבטיים או חרקים הם בחירה פופולרית לאזור הקרסול, ובדיוק כמו קעקוע פרק כף היד, אלה יכולים להיות כואבים יותר בגלל הקרבה לעצם.

6. גב הצוואר. זהו מקום קעקוע נהדר עבור בנות צנועות, אם יש לך שיער ארוך, שכן קעקוע זה לא ייראה אלא אם כן תלבשי את השיער שלך או תבחרי להשוויץ בו. קעקוע במיקום זה הוא בדרך כלל קטן ויכול להיות פרח, חרק כמו פרפר או סמל. לרוע המזל, שוב, מיקום זה קרוב יותר לעצם, כך שהכאב יהיה גדול יותר בעת היישום, אולם מכיוון שאזור זה אינו בא בדרך כלל במגע עם בגדים, הריפוי לא אמור להוות בעיה.

אם אתה באמת רוצה לעשות קעקוע אבל מפחד ממה שאנשים אחרים יחשבו, זכור, יש מקומות צנועים להסתיר את הקעקוע שלך שבהם רק אתה ואלה שבחרת להכיר, תדעו. רק זכור, עם זאת, עשה את המחקר שלך על עיצובי קעקועים לפני שעוברים דרך דלתות מכון הקעקועים. אתה תשמח שעשית זאת.


Source by Angelas Smith

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments