הקעקוע של הארלי דייווידסון עשוי להיות הקעקוע הפופולרי ביותר אי פעם

קעקועים פופולריים יותר מאי פעם. נראה שכמעט כולם עושים קעקוע. גברים, ברור שהם המועמדים העיקריים לקעקועים למרות שנשים לא כל כך מאחור. לפעמים אנחנו רואים מה שנראה כבני נוער שכבר מציגים את הטאטו הראשון שלהם. זה מגיע לנקודה שבה אתה עשוי אפילו למצוא אחד מכוסה על כומר או נזירה בשכונה הידידותית שלך. התמונות המוצגות יכולות להיות כל דבר שלבו של הנושא חפץ. ניסוח מקועקעים גדל בפופולריות כמעט באותה מהירות כמו תמונות אמנותיות צבעוניות ומותאמות אישית. קטגוריה אחת של קעקועים הבולטת מעל השאר היא הקעקוע של הארלי דייווידסון. לאופנועי הארלי דיווידסון יש קהל שלא דומה לשום מותג אופנועים בעולם. הבעלים והרוכבים הנאמנים שלהם גאים להציג את הלוגו, את האופניים, כמו גם כמעט כל דבר שקשור לאורח החיים של האופנוענים של הארלי בצורה של אמנות גוף.

אופנועי הארלי דייווידסון נמצאים בייצור מאז תחילת המאה ה-19. עם זאת, מהפכת האופנוענים לא ממש המריאה עד שנות ה-50. זה היה למעשה מגע של קסם הוליוודי שהביא להופעתם המבשרת רעות של כנופיות אופנוענים וגברים פורעי חוק על אופנועים רועשים ששאגים במורד הכביש המהיר המקומי ועד לרחוב הראשי. סרטי אופנוענים עלו לראשונה בשנות ה-50 של המאה ה-20 ומתארים את אורח החיים של האופנוענים כאורח חיים של נשים, קרבות אגרוף, צריכה מופרזת של משקאות אלכוהוליים, כמו גם מגוון פעילויות פליליות אחרות. הפופולריות של סרטי אופנוענים אלה, הציתה בחירה בסגנון חיים עבור אנשים רבים. הארלי דיווידסון ייצרה באופן מסורתי אופנועים למטרות מעשיות כולל שימוש אזרחי וצבאי כאחד. רכיבת פנאי, לעומת זאת, הפכה לפופולרית יותר בזכות הפיתוי של חבורת האופנוענים וההתרגשות שנוצרה ככל הנראה בדרייב-אין או באולם הקולנוע. היסטוריונים רבים של הארלי דיווידסון מאמינים שההתלהבות מאופנועים מתוצרת אמריקאית נוצרה על ידי כמה מהסרטים הללו. קעקועים הם פשוט עוד מרכיב בתערובת. האופנוען ההארדקור והקעקוע יהפכו לשידוך שנעשה בגן עדן.

קעקועים הם סמליים. למרות שבוודאי מספר קעקועים הוחלו על אנשים שיכורים מכדי לקבל החלטה נכונה באותו זמן, רובם מודבקים לצמיתות לגברים ונשים שמודעים היטב לסביבתם ולבחירתם. קעקועים של הארלי דייווידסון היו אהובים על המעריצים במשך עשרות שנים. הקעקוע של הארלי יכול להיות תמונה של האופנוע של בעל הקעקוע, אולי אישה יפה על אופנוע הארלי, או פשוט לוגו משוכלל של הארלי. אמנות הגוף של הארלי דיווידסון היא דרך צבעונית ואמנותית לייצג גאווה עבור האופנוע הפופולרי ביותר בהיסטוריה האמריקאית. להארלי יש עוקבים שלא דומה לכל מותג אופנוע אחר בעולם. נאמנות למותג היא חיונית, והרעיון של קעקוע גוף האדם בדמותו של אופנוע מסוים או כל ייצוג של האופניים הספציפיים מוכיח זאת. בפעם הבאה שתשתתפו בעצרת האופנוענים המקומית שלכם, קחו את הזמן לספור את הקעקועים של המתחרים של הארלי דיווידסון… סביר להניח שזה לא ייקח לכם הרבה זמן.


Source by Chet Val

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments