התאם את ההורוסקופ שלך לחיים נשואים מאושרים

האמרה היא נישואין נעשים בגן עדן; זה כך כי בהינדואיזם סבורים כי איחוד הנישואין מתוכנן עוד לפני הלידה. הורוסקופ שנותח כראוי יבטיח נישואים מאושרים.

מה אם אני מתחתן בלי לנתח את ההורוסקופ שלי? לא הייתי שמח? או שצריך לשקול את זה רק בנישואים מסודרים? או האם התאמת הורוסקופ אופציונלית לנישואי אהבה?

כל השאלות האלה רודפות את הדור החדש. הבנה של מה שההורוסקופים יכולים לחשוף תאלץ את הגברים/נשים לבחור בכך.

1) זה גורם לך להיות מודע לתאימות בין בני הזוג:

כל אדם עלי אדמות רוצה שיהיו לו חיי נישואים מאושרים ומוצלחים. נישואין הם אירוע של פעם בחיים. זהו האיחוד הרוחני והרגשי של בני זוג, שמאמינים כי הגיעו מלידות או דורות קודמים. זוהי בחירה של שני אנשים שמחליטים לחיות את שארית חייהם יחד.

הורוסקופ מסייע בזיהוי העמדות הפלנטריות של הפרטים וכיצד הוא יכול להשפיע על החיים המשמעותיים האחרים. מסיבה זו, אנו יכולים לנתח עד כמה האנשים יהיו מאושרים וינהלו את חיי הנישואין שלהם בהצלחה.

2) היא מגדירה מיד את הצלחתה או כישלונה של הברית

הידע של מה שצפוי לך עם הברית הזו היא סיבה חזקה להתאים את ההורוסקופים. זה יספק את הדחיפה הדרושה למערכת היחסים המתפתחת.

אסטרולוגיה היא כולה מתמטיקה. התאמת הורוסקופ לפי תאריך לידה, מקום לידה, סימן כוכב והשם יכולים לתת לך תוצאה מדויקת. השיקול של אשטקוט או הפרמטרים התואמים בין גבר לאישה מתווים את שיעור תאימות היחסים.

התאמת הורוסקופ מתבצעת על 8 פרמטרים, ולכל פרמטר יש ערך מספרי, שכאשר מוסיפים אותו לסכום המרבי של 36 נקודות. ציון כולל של 18 נקודות ומעלה מסמן התאמה טובה. ככל שהציון גבוה יותר; כך התאימות טובה יותר.

התאמות משפחתיות: יתרה מכך, התאמת ההורוסקופים משקפת את סוג החיבור בין החתן/החתן לסביר לחלוק עם בני המשפחה המתאימים.

יציבות כלכלית:

התאמת ההורוסקופ לנישואין צופה גם את סוג הקשר הכלכלי שנבנה בין בני הזוג. מכיוון שבאהבה או בנישואים מסודרים, יציבות כלכלית חשובה מאוד, ההרמוניה הכלכלית, הביטחון והיציבות יכולים לעזור לך להחליט בתבונה.

ילדים: בהתאמה נכונה של ההורוסקופים ניתן לחשוף גם כמה ילדים ייוולדו במשפחה.


Source by Jeevan K Asthanna

About admin

Check Also

הורוסקופ טלה מספר מה צופן לך העתיד

כדי לקבל את כל אלה, מלבד העבודה הקשה והמסירות שלך, אתה צריך קצת טובה של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments